Peruanul la care Steaua a renunțat are șanse mari sã ajungã în curtea rivalei din ªtefan cel Mare, unde este dorit de Rednic.
Peruanul la care Steaua a renunțat are șanse mari sã ajungã în curtea rivalei din ªtefan cel Mare, unde este dorit de Rednic.
Dinamo e aproape de a da o mare loviturã pe piața transferurilor. Stelistul Andres Mendoza este dorit de Rednic în ªtefan cel Mare. Noul antrenor al "cîinilor" a intrat pe fir imediat dupã ce conducerea din Ghencea a anunțat cã nu va activa clauza de cumpãrare în cazul sud-americanului. Acesta a venit în iarnã la Steaua din postura de jucãtor liber de contract.
Gsp.ro, 10.05.2008
Nu mai departe de acum 2 zile, afirmam ca in cazul in care va fi lasat sa plece, sunt sanse mari ca acesta sa fie contactat de CFR sau Dinamo. Iaca dovada.
Halal profesionalism ! Inca un motiv pentru care-l urasc pe acest cioban nenorocit.
Lacatus, ce zici tata ? Iti convine ? Peruanul a fost autor/coautor la 10 goluri din cele 31 marcate in retur si-l oferim pe tava, gratis, javrelor ?!