FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

Care Este Fundasul Vostru Preferat?

«12»
r3fl3x01.09.2009 15:07
Nemanja Vidic :D
Daniel-Ionut01.09.2009 15:49

Lipseste Sergio Ramos din top! :chair:

elika01.09.2009 15:54

lipseste Belodedici :wall:

Daniel-Ionut01.09.2009 16:04
lipseste Belodedici :wall:

 

Belodedici este inca in activitate si nu stiam eu? :blink:

:ce_oameni:

Maye01.09.2009 16:47
Belodedici este inca in activitate si nu stiam eu? :blink:

:ce_oameni:

Unde scrie ca trebuie sa fie in activitate?

MoWeed01.09.2009 16:50
Belodedici este inca in activitate si nu stiam eu? :blink:

:ce_oameni:

Daca e s-o luam asa, nici Maldini nu mai e in activitate

Daniel-Ionut01.09.2009 16:54

Pai daca te uiti mai bine, acolo sunt doar jucatori care inca joaca (Maldini juca cand a fost facut topicul)

Deci... ce deducem din asta?

axl01.09.2009 17:00

Maldini era fundas?!

Maye01.09.2009 17:51
Pai daca te uiti mai bine, acolo sunt doar jucatori care inca joaca (Maldini juca cand a fost facut topicul)

Deci... ce deducem din asta?

Deducem din asta ca omul nu stia fundasi valorosi care au renuntat la fotbal.

Astristul01.09.2009 21:30

Aleksandar Kolarov (SS Lazio)

RealMadridista07.10.2009 10:30
Lipseste Sergio Ramos din top! :chair:

Asta am vrut si eu sa spun. :oops:

Deci, raspuns final: Sergio Ramos :thumbup:

cheloo9817.08.2012 13:04

Thiago Silva cel mai bun urmat de Maicon si Clichy

Danut2409.09.2012 17:14

Hummels the best ;)

alexafa17.09.2012 14:24
Hummels the best ;)

 

Pique are o tehnicitate in el precum putin fundasi o au.

kaspersky30.09.2012 09:55
Pique are o tehnicitate in el precum putin fundasi o au.

 

Pique ? Poate ca sunt putin subiectiv dar Vlad Chiriches e peste Pique al tau cu diferenta ca unul joaca la Barcelona cea adevarata , iar celalalt la "copia fidela" .

iNsTiGaToR30.09.2012 18:00
Pique are o tehnicitate in el precum putin fundasi o au.

Subscriu la ce zice nenea antivirus, Chiriches mi se pare si mie mult mai tehnic decat Pique.

Desigur, Pique are multe alte calitati mai bune decat Chiriches, dar la capitolul tehnica al nostru sta mai bine.

Ronnie01.10.2012 13:15

=))))))))))

 

Te-ai gandit ca Chiriches isi demonstreaza tehnica in meciuri cu pusti care n-au nici drept de vot sau contra Chiajnei si Pique o face cu capitani de echipe nationale? :D

 

Sau poate ironia ta a fost mult prea subtila pentru un moldovean.

iNsTiGaToR01.10.2012 16:59

Prea subtil? Poate.

 

Dar n-am nimic cu moldovenii.

«12»