Lipseste Sergio Ramos din top! ![]()
lipseste Belodedici ![]()
lipseste Belodedici![]()
Belodedici este inca in activitate si nu stiam eu? ![]()
![]()
Belodedici este inca in activitate si nu stiam eu?
Unde scrie ca trebuie sa fie in activitate?
Belodedici este inca in activitate si nu stiam eu?
Daca e s-o luam asa, nici Maldini nu mai e in activitate
Pai daca te uiti mai bine, acolo sunt doar jucatori care inca joaca (Maldini juca cand a fost facut topicul)
Deci... ce deducem din asta?
Maldini era fundas?!
Pai daca te uiti mai bine, acolo sunt doar jucatori care inca joaca (Maldini juca cand a fost facut topicul)Deci... ce deducem din asta?
Deducem din asta ca omul nu stia fundasi valorosi care au renuntat la fotbal.
Aleksandar Kolarov (SS Lazio)
Lipseste Sergio Ramos din top!![]()
Asta am vrut si eu sa spun. ![]()
Deci, raspuns final: Sergio Ramos ![]()
Thiago Silva cel mai bun urmat de Maicon si Clichy
Hummels the best ![]()
Hummels the best![]()
Pique are o tehnicitate in el precum putin fundasi o au.
Pique are o tehnicitate in el precum putin fundasi o au.
Pique ? Poate ca sunt putin subiectiv dar Vlad Chiriches e peste Pique al tau cu diferenta ca unul joaca la Barcelona cea adevarata , iar celalalt la "copia fidela" .
Pique are o tehnicitate in el precum putin fundasi o au.
Subscriu la ce zice nenea antivirus, Chiriches mi se pare si mie mult mai tehnic decat Pique.
Desigur, Pique are multe alte calitati mai bune decat Chiriches, dar la capitolul tehnica al nostru sta mai bine.
=))))))))))
Te-ai gandit ca Chiriches isi demonstreaza tehnica in meciuri cu pusti care n-au nici drept de vot sau contra Chiajnei si Pique o face cu capitani de echipe nationale? ![]()
Sau poate ironia ta a fost mult prea subtila pentru un moldovean.
Prea subtil? Poate.
Dar n-am nimic cu moldovenii.