FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

Care Este Fundasul Vostru Preferat?

«12»
razvan_stelist200707.05.2008 20:06

Care este fundasul vostru preferat?

alexynho07.05.2008 20:42

Maldini este o legenda... insa eu ii vad cei mai buni la ora actuala pe Jamie Carragher, Rio Ferdinand si John Terry. Ciudat este cum englezii adunati, nu sunt in stare sa formeze o echipa nationala competitiva :)

MoWeed08.05.2008 08:31

Carragher :thumbsup:

weeezer08.05.2008 14:32

Am votat pentru Rio Ferdinand, poate influentat fiind si de ultimele evolutii din UCL. Mai imi place slovacul ala de la Liverpool, imi scapa numele acum. L-am vazut in vreo 4-5 meciuri si mi-a lasat o impresie placuta.

baraJa08.05.2008 15:17

Skrtel...

c.ronaldo1709.05.2008 04:20

Nemanja Vidic si Rio Ferdinand.

ceai de tei09.05.2008 05:48

Pe lista ar fi putut fi pus si Tomas Ujfalusi.

JustBe09.05.2008 10:12

L-am votat pe John Terry e preferatul meu de multzi ani.

 

Insa am o intrebare.....De ce Mirel Radoi Cand aici e Fotbal International? :huh:

fadi-ViP11.05.2008 19:41

Goian Chivu SI Radoi

 

:thumbsup::thumbup::thumbsup::thumbup:

_yang11.05.2008 23:40

Maldini pentru devotament și logevitate, Goian pentru cã e urmașul lui Belo și Rãdoi... (de ce oare Rãdoi ??? )

 

 

De ce Mirel Radoi Cand aici e Fotbal International? :huh:

 

 

Pãi Steaua nu face parte din echipele lumii ???

stelistu_612.05.2008 07:48

Fabio Cannavaro, un adevarat lider!

Fc Alin08.08.2008 07:36

Cel mai indicat e rio ferdinand :steag_cruce_invers::steag_cruce_invers::steag_cruce_invers:

steaua_gloria27.08.2008 09:22

Nu trebuia sa-i pui si pe stelisti in lista.

 

Nesta !!

benzina27.08.2008 09:53

fatih taher

MadFroG27.08.2008 10:00

Michael Dawson

stelist cu acte un regula10.11.2008 20:36

Cristian Chivu steagro

redondo10.11.2008 22:38

Rada

Daniel-Ionut11.02.2009 08:37

Sergio Ramos

Dany's11.02.2009 14:58

Jamie! Plasament perfect,stie sa traga stie sa centreze plus ca are o daruire extraordinara...pacat ca are 30 ani:)

red&blue_boy01.09.2009 11:05

Nesta all the way!!!

axl01.09.2009 11:31

"Care Este Fundasul Vostru Preferat?"

Fundas as in curier, analist, popicar?

Maye01.09.2009 12:03

Miodrag Belodedici

f234567k01.09.2009 12:49

Maicon !!!

KERATOCONUS01.09.2009 14:29

Carles Puyol :yes:

Vlad Bogdan01.09.2009 14:39

John Terry :hooray:

«12»