Care este fundasul vostru preferat?
Care este fundasul vostru preferat?
Maldini este o legenda... insa eu ii vad cei mai buni la ora actuala pe Jamie Carragher, Rio Ferdinand si John Terry. Ciudat este cum englezii adunati, nu sunt in stare sa formeze o echipa nationala competitiva ![]()
Carragher ![]()
Am votat pentru Rio Ferdinand, poate influentat fiind si de ultimele evolutii din UCL. Mai imi place slovacul ala de la Liverpool, imi scapa numele acum. L-am vazut in vreo 4-5 meciuri si mi-a lasat o impresie placuta.
Skrtel...
Nemanja Vidic si Rio Ferdinand.
Pe lista ar fi putut fi pus si Tomas Ujfalusi.
L-am votat pe John Terry e preferatul meu de multzi ani.
Insa am o intrebare.....De ce Mirel Radoi Cand aici e Fotbal International? ![]()
Goian Chivu SI Radoi
![]()
![]()
![]()
![]()
Maldini pentru devotament și logevitate, Goian pentru cã e urmașul lui Belo și Rãdoi... (de ce oare Rãdoi ??? )
De ce Mirel Radoi Cand aici e Fotbal International?![]()
Pãi Steaua nu face parte din echipele lumii ???
Fabio Cannavaro, un adevarat lider!
Cel mai indicat e rio ferdinand ![]()
![]()
![]()
Nu trebuia sa-i pui si pe stelisti in lista.
Nesta !!
fatih taher
Michael Dawson
Cristian Chivu steagro
Rada
Sergio Ramos
Jamie! Plasament perfect,stie sa traga stie sa centreze plus ca are o daruire extraordinara...pacat ca are 30 ani:)
Nesta all the way!!!
"Care Este Fundasul Vostru Preferat?"
Fundas as in curier, analist, popicar?
Miodrag Belodedici
Maicon !!!
Carles Puyol ![]()
John Terry ![]()