FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

Comunicat de presa despre Gazeta Sporturilor (SteauaFC.com)!

«12»
dax4706.05.2008 21:55

Chiar nu stiu de ce le mai dati atentie la terminatii astia din presa. Pentru ce le dati atentie ? Ca sa le cresteti conturile ? Ignorati aceste publicatii de 2 bani. Puteti trai fara ele, chiar bine.

 

Nu avem presa libera, ci una de buzunar, vai mama ei - agramata, dar bine dresata.

xDaJACKALx08.05.2008 09:01

Aia nu au mentionat nicaieri ca le-a ridicat Steaua acreditariile.Trebuiau sa puna un articol marca GSP: "Steaua a ridicat acreditarile GSP pentru articole mincinoase.CUM COMENTATI?"=))

catasteaua1716.05.2008 09:00

dai mah dreq de ziaristi ca ei strica fotbalu aia de la gazeta mai sunt cum mai sunt dar e boul ala de cartianu care total anti Steaua fularsteaua2

«12»