06.05.2008 21:55
Chiar nu stiu de ce le mai dati atentie la terminatii astia din presa. Pentru ce le dati atentie ? Ca sa le cresteti conturile ? Ignorati aceste publicatii de 2 bani. Puteti trai fara ele, chiar bine.
Nu avem presa libera, ci una de buzunar, vai mama ei - agramata, dar bine dresata.
