FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

Bilete Steaua - Gloria Buzau

«12»
hooltras06.05.2008 19:45

de pierdut nu il pierde, ori il castiga, ori nu. :) eu sper ca da, ... si sper ca vina lumea la stadion mai ales ca maine e 7 mai :thumbsup:

dax4706.05.2008 21:49

Ora este total nepotrivita. Era meci de jucat in nocturna. Nu se va umple nici jumatate de stadion. Pacat. Probabil ora e stabilita cu vadita intentie.

Dragutzul_stelistul07.05.2008 10:02
numai cand te uiti la cati tarani se bucura la un meci pierdut de Steaua ,realizezi ce simbolizeaza ea si cat de mare este........

 

 

 

ar merita un stadion plin chiar daca ar pierde si titlul

 

 

...........apropo si daca nu il pierde ce s-ar intampla....?...:)

oricum , la cum au jucat returu asta.... yo zic ca pentru noi, Steaua este Campioana ;) :X

kaymack07.05.2008 11:43
din pacate ora si ziua nu sunt prea potrivite pentru. un meci de fotbal deoarece multa lume lucreaza.

din aceasta cauza nu cred ca stadionul va fi plin.

 

 

ITI GARANTEZ EU CA O SA FIE F PLIN ;):D SPER PANA SE TERMINA SPERNTZA!

 

daca nu poti ajunge la meci asta nu inseamna ca nu esti un "MARE" stelist.

potoloti-va cu prostiile astea.

 

 

 

AICI AI DREPTATE...NU TOATA LUMEA POATE SA AJUNGA DAR TOTUSI CARE POT SPER SA O FACA!SPRE 24...SPER PANA SE TERMINA SPERANTZA!

glow07.05.2008 11:52
daca nu poti ajunge la meci asta nu inseamna ca nu esti un "MARE" stelist.

potoloti-va cu prostiile astea.

 

 

 

AICI AI DREPTATE...NU TOATA LUMEA POATE SA AJUNGA DAR TOTUSI CARE POT SPER SA O FACA!SPRE 24...SPER PANA SE TERMINA SPERANTZA!

o sa fie super, sper si-mi doresc:

U Cluj - CFR 2-2

Steaua - Gloria 4-0

Doamne ajuta ! :steag_sah_mic:

«12»