FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

A fi sau a nu fi campioana

«12»
MoWeed02.05.2008 20:20
conteaza cate posturi am aici pe forum??

sunt inregistrat pe forum din 2005 dar mie lene sa scriu, dar citesc zilnic forumul.

o sa vedeti duminica ca meciu e aranjat.

daca jucati la pariuri puneti 1-1 scor exact.

Mass-media spala creiere se pare....

grgapitic2202.05.2008 21:25

stiu ca pare o aberatie dar sursa e de incredere (sri-anticoruptie), apropo stiti cat a luat corpodean in gropa cand ne-a rupt in doua acum 2 ani- 100 000 coco-euro.asa ca stiu ce spun.o sa vedeti.ultimul post

MALDINI_STEAUA02.05.2008 21:28

@grgapitic22 inseamna ca tu esti multi-milionar din pariuri sportive :rolleyes::death:

«12»