FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

Show must go onE

«12»
xDaJACKALx02.05.2008 19:47

Nu vad nicio diferenta intre jocul nostru de acum si cel din prima parte cu Hagi antrenor.

mountytoma02.05.2008 20:52
Articolul este foarte bun . Toti stelistii isi doresc sa ii batem pe cacatei , chiar si Laca a

declarat ca vrea sa ii batem , si mai mult ca sigur ca nu va pleca de la ideea ca

noua ne ajunge si un punct.

 

pentru ca un punct cu Dinamo nu ne ajunge! decat daca CFR-ul se impiedica de Bistrita! meciul cu buzaul nu este castigat dinainte, nici un meci nu e nici castigat, nici pierdut, inainte sa inceapa macar!

 

frumos ar fi sa batem Dinamo si Bistrita sa bata CFR-ul, ca in ultima etapa sa bagam Steaua II impotriva buzaului!

«12»