02.05.2008 19:47
Nu vad nicio diferenta intre jocul nostru de acum si cel din prima parte cu Hagi antrenor.
Nu vad nicio diferenta intre jocul nostru de acum si cel din prima parte cu Hagi antrenor.
Articolul este foarte bun . Toti stelistii isi doresc sa ii batem pe cacatei , chiar si Laca adeclarat ca vrea sa ii batem , si mai mult ca sigur ca nu va pleca de la ideea ca
noua ne ajunge si un punct.
pentru ca un punct cu Dinamo nu ne ajunge! decat daca CFR-ul se impiedica de Bistrita! meciul cu buzaul nu este castigat dinainte, nici un meci nu e nici castigat, nici pierdut, inainte sa inceapa macar!
frumos ar fi sa batem Dinamo si Bistrita sa bata CFR-ul, ca in ultima etapa sa bagam Steaua II impotriva buzaului!