FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

Gruppo Chișinãu

«12»
andyro02.05.2008 13:53
va rog , cine este membrul acestui grup sa imi scrie in icq 455760938 ca sa aflu cum ma pot alatura voua) eu si fularul meu de la AISS asteaptam sa intram in acest grup))))

 

AISS nu are (inca) fulare :).

stelist24/2402.05.2008 15:18

eu am zis de la AISS nu cu AISS;)

andyro02.05.2008 15:23

Si diferenta ar fi ? Nici fulare n-am impartit niciodata.

SSK02.05.2008 19:45

Omul a castigat un fular la un concurs organizat de AISS, la asta se referea.

 

Felicitari prietenilor din Basarabia!

«12»