FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

FC Steaua.ro Versiunea 2

«12»
carminastan09.07.2008 21:23

buna dimineat aca sa zic asa. am fost toata ziua la www.webcamp.ro

booon, io stiu php, perl, db (mostly mysql). mai stim si javRascrpit, aja. foarte foarte putin python. mai bine zic ca nu stiu.

sunt aici pt ce aveti nevoie de mine cu mentiunea ca vineri plec la Amsterdam si ma intorc joia viitoare (11-17 iulie)

Bodanel10.07.2008 05:29

@carmina

 

o sa mergi si in cartierul rosu de la Amsterdam? :nono:

carminastan10.07.2008 08:32

as far as I know, locul unde stau e destul de aproape ;))

carminastan20.07.2008 21:12

M-am intors. Cu mintea odihnita :)). Aveti taskuri pentru mine?

Azzido21.07.2008 20:07

da!

task managerul din Windows. :biggrin:

 

serios vorbind, avem ceva noutati referitor la site (insistent mai sunt, nu ?)

Azzido28.08.2008 19:05

Stresez !

Mai e mult pana departe ? :D

George Stan29.08.2008 10:06

ce s-a facut e acum pe new.fcsteaua.ro

ce pot sa zic, nu stiu cat mai e, teoretic nu mai e mult insa nu am mai facut nimic in ultimul timp pentru ca nu am avut timp.

«12»