buna dimineat aca sa zic asa. am fost toata ziua la www.webcamp.ro
booon, io stiu php, perl, db (mostly mysql). mai stim si javRascrpit, aja. foarte foarte putin python. mai bine zic ca nu stiu.
sunt aici pt ce aveti nevoie de mine cu mentiunea ca vineri plec la Amsterdam si ma intorc joia viitoare (11-17 iulie)
