Mi-am amintit de o discutie pe care am avut-o cu unul dintre voi (nu mai stiu cu cine sorry). Ideea e ca va veni o vreme cand FCSteaua.ro va trebui trecut la o versiune mai noua. Daca voi credeti ca e oportuna discutia si George este de acord sa discutam pe marginea acestui subiect (pana la urma fcsteaua.ro este copilul lui si al lui Azzido daca am inteles eu bine) va invit sa va dati aici cu parerea iar parintii sunt de acord sa ne gandim la binele copilului hai sa vedem cam ce s-ar putea face.
LE
Si asa vrem noi sa trecem la 1024x768
