FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

Hristos a înviat!

«12»
El Nino_927.04.2008 10:45

Adevarat a Inviat !

ssinpadureacualune27.04.2008 11:00

Adevarat a Inviat!!!

 

Vom fi campioni!!

greenyes27.04.2008 11:56

Adevarat a inviat!!!!

 

Un paste fericit la toti stelistii si toti crestinii ortodoxi din toata lumea! Fie ca lumina sfanta a acestor zile sa ne lumineze suflete, sa fim mai buni unii cu alti, cu inima mai calda, sa fim oamenii cu cei din jurul nostru, sa fim fii lui Dumnezeu!

jurca john daniel27.04.2008 12:26

dorinta mea de eupras e titlul si trecerea de grupele CL fular-campionii:steagcruce:

emil072427.04.2008 12:30

Hristoa a inviat!D-zeu sa lumineze calea tuturor!!!

Catalyn0727.04.2008 13:56

Hristos A Inviat :Pfular-campionii

AdrianUltras2527.04.2008 14:07

Un Paste fericit la toata lumea!

 

Si Hristos a inviat!

 

:)

LARI27.04.2008 15:11
Sa traiesti, Lari!!!!

 

E greu cu Steaua, dar e cu atat mai frumos!!!!!!!!!!

 

Te binecuvantez de peste Ocean si sper sa ne intalnim la vreun meci in Liga, Prietene!

Cu bine,

 

Lucki

 

Ooooo, man, ce surpriza fantastica!

 

Iti multumesc mult de urare!

 

Sarbatori fericite si tie si tuturor celor dragi tie! Si eu sper sa ne vedem la un meci in Liga, sper intr-o faza cat mai avansata a competitiei! :drunk:

 

Te salut cu drag!

AKM-4727.04.2008 16:02

Adevarat a Inviat! Paste fericit tuturor romanilor in aceasta zi.

suportera_nr.127.04.2008 17:42

Adevarat a inviat! Un Paste fericit tuturor stelistilor din AISS si de pretutindeni!

Nyghty27.04.2008 18:05

Adevarat a inviat! Numai bine!

MoRRiS27.04.2008 19:48

Adevarat a inviat !! Paste Fericit tuturor romanilor

w3bmaster27.04.2008 23:24

Paste Feriit !!!

1uLy4Nn28.04.2008 20:30

Adevarat a inviat

«12»