Adevarat a Inviat !
Adevarat a Inviat !
Adevarat a Inviat!!!
Vom fi campioni!!
Adevarat a inviat!!!!
Un paste fericit la toti stelistii si toti crestinii ortodoxi din toata lumea! Fie ca lumina sfanta a acestor zile sa ne lumineze suflete, sa fim mai buni unii cu alti, cu inima mai calda, sa fim oamenii cu cei din jurul nostru, sa fim fii lui Dumnezeu!
dorinta mea de eupras e titlul si trecerea de grupele CL ![]()
![]()
Hristoa a inviat!D-zeu sa lumineze calea tuturor!!!
Hristos A Inviat ![]()
![]()
Un Paste fericit la toata lumea!
Si Hristos a inviat!
![]()
Sa traiesti, Lari!!!!
E greu cu Steaua, dar e cu atat mai frumos!!!!!!!!!!
Te binecuvantez de peste Ocean si sper sa ne intalnim la vreun meci in Liga, Prietene!
Cu bine,
Lucki
Ooooo, man, ce surpriza fantastica!
Iti multumesc mult de urare!
Sarbatori fericite si tie si tuturor celor dragi tie! Si eu sper sa ne vedem la un meci in Liga, sper intr-o faza cat mai avansata a competitiei! ![]()
Te salut cu drag!
Adevarat a Inviat! Paste fericit tuturor romanilor in aceasta zi.
Adevarat a inviat! Un Paste fericit tuturor stelistilor din AISS si de pretutindeni!
Adevarat a inviat! Numai bine!
Adevarat a inviat !! Paste Fericit tuturor romanilor
Paste Feriit !!!
Adevarat a inviat