FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

Hristos a înviat!

«12»
fcsteaua.ro26.04.2008 21:24

Sãrbãtoarea Învierii Domnului ne amintește în fiecare an cã minunile existã. Noi, steliștii, cunoaștem acest lucru mai bine ca oricine.

 

Asociația Independentã a Suporterilor Steliști și colectivul FCSTEAUA.RO vã ureazã Paște Fericit!

 

Hristos a înviat!

dankressman126.04.2008 21:40

Dumnezeu va fi stelist! La mine Pastele se intampla peste vreo 9 ore. Va iubesc pe toti in numele lui Hristos!

bossy26.04.2008 21:46

PASTE FERICIT TUTUROR!!!!!!!!!

 

HRISTOS A INVIAT!!!!!!!!!!!!!!!

MALDINI_STEAUA26.04.2008 21:48

Hristot A Inviat !

 

Va urez tuturor un Paste Fericit , multa bucurie fericire si lumina in suflet.Fie ca Dumnezeu sa va aduca numai bucurii in suflet si in familie.

 

 

P.S : Sa va aduca iepurasul titlul 24 :D

Dj Andres26.04.2008 22:01

Paste Fericit Tuturor!

dragos_drlsteaua26.04.2008 22:10

Paste Fericit!!!

84ava26.04.2008 22:14

Adevarat c-A INVIAT!!

PASTE FERICIT!

cRiss4Steaua26.04.2008 22:23

Adevarat a inviat! Paste Fericit!

amarel26.04.2008 22:52

PASTE FERICIT !!!!!!!!!!!!!1

puricele26.04.2008 23:18

Sarbatori Fericite tuturor Stelistilor din lumea intreaga

MoWeed26.04.2008 23:47

Paste Fericit tuturor!!!

LARI26.04.2008 23:53

HRISTOS A INVIAT!

 

Sarbatori fericite!

adidwu26.04.2008 23:56

HRISTOS A INVIAT! SI PASTE FERICIT!

Bundy27.04.2008 01:46

Hristos a inviat! Paste Fericit tuturor! Spre 24 cu curaj!!!

ss lucki27.04.2008 03:23
HRISTOS A INVIAT!

 

Sarbatori fericite!

 

Sa traiesti, Lari!!!!

 

E greu cu Steaua, dar e cu atat mai frumos!!!!!!!!!!

 

Te binecuvantez de peste Ocean si sper sa ne intalnim la vreun meci in Liga, Prietene!

Cu bine,

 

Lucki

micodo27.04.2008 04:06

Hristos a inviat!

Paste fericit tuturor.

SteauaToronto27.04.2008 04:40

Hristos a inviat. Multumesc Dumnezeule ca m-ai facut stelist ! Multumesc ca m-ai facut sa iubesc culoarea ros-albastra !

Astristul27.04.2008 07:27

Adevarat a Inviat !!!

 

Paste Fericit tuturor!!!

 

fularsteaua2:steagcruce:fular-campionii

ros-albastru4ever27.04.2008 07:53

Adevarat a Inviat! Paste fericit alaturi de cei dragi :proud: ...iar saptamana viitoare vom fi campioni :yeahh: ... :hooray:

Virgil27.04.2008 08:06

Adevarat a inviat!

 

PS Invierea Domnului nostru Iisus Christos nu este o minune, ci o victorie asupra mortii, a raului. Christos implineste fagaduintele lui Dumnezeu, care inca de la inceput l-a creat pe om "dupa chipul si asemanarea sa" (Facerea 1, 26). Departe de a-i abandona pe oameni fortelor malefice, Tatal, in marinimia sa, i-a ales pentru a fi "sfinti fara de prihana, in fata lui, in a sa iubire" si pentru a-i infia prin Iisus Christos", primind Sfantul Duh (Efeseni 1). etc.

 

Marile religii/ Coordonator Philippe GAUDIN

Ionutjoss27.04.2008 08:08

HRISTOS A INVIAT

HRISTOS A INIAT

HRISTOS A INVIAT

 

(hai datimi ouale)

 

 

XDDD

DannY_127.04.2008 08:39

Hristos a inviat si Paste Fericit tuturor!!!

Dragoshel27.04.2008 08:48

Hristos a Inviat, Paste Fericit TUTUROR, si sa multa sanatate in familie.

ne_faci_un_gol27.04.2008 09:13

Adevarat a-nviat!

 

e prima data cand merg la biserica din Ghencea de Inviere.. nu sunt din Bucuresti, dar m-am simtit ca acasa :)

 

Sarbatori fericite!

razvan_stelist200727.04.2008 10:03

Va doresc tuturor un Paste fericit,plin de lumina si numai bucurii.Hristos a Inviat!

«12»