Nenorocirea este ca ciobanul prin comportamentul lui patologic da apa la moara presei anti-Steaua. Pentru Becali nu este important ca Steaua sa ia titlul, esential este ca lumea sa inteleaga contributia lui decisiva in victoriile Stelei si atunci practica acest joc foarte prevers si daunator dpdv moral pentru Steaua: induce permanent ideea blaturilor prin declaratii si intalniri mediatizate cu conducatori/antrenori ai adversarilor stiind ca asta il aduce in lumina reflectoarelor !! Omul asta moare daca nu apare la televizor!
E bolnav omu',nici macar nu-si da seama ca el a pierdut imagine prin practicile astea!...
Nu ca ar fi avut el multi sustinatori...
Despre meci:batem sigur!
