FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

Cate Kg Are Marian Iancu?

«12»
st_194725.04.2008 10:36

Curiozitate maxima :laugh:

MoWeed25.04.2008 10:40

As miza pe 125 :rolleyes:

AdrianUltras2525.04.2008 10:46

In natura, cercetatorii se folosesc de o regula pentru a determina masa unui animal.

 

Si regula asta zice asa:

 

Daca un animal e mai lung decat alt animal cu 25% din lungimea celui de al 2lea animal atunci masa lui e de 2 ori mai mare.

 

Ca exemplu, un rechin de 15 m e de 2 ori mai greu decat un rechin de 12 m.

 

Asadar, daca muresan are vreo 250 de kg, Iancu, care e mai inalt cu vreo 10-15 cm, cred ca cantareste pe undeva pe la 300-320 kg.

bodanelu25.04.2008 11:06

ask google. cand nu ai raspuns la o intrebare, cauta pe google. poate stie el :)

puyol25.04.2008 11:26

ce a ajuns si forumul asta,Doamne...

 

si ce daca are omul mai multe kg in plus ? adica asta e motiv sa il dusmaniti ? avem cu totul si cu totul altele, nu spun ca trebuie simpatizat, avem atatea si atatea motive sa nu il avem la suflet...

dar chai rnu inteleg ce aveti cu kilele omului :)

 

de ce nu va luati Duckadam sau de Jenei ? Ca si ei sunt mai plinuti... si eu de altfel, si Lacatus si atatea si atatea glorii ale clubului nostru :)

MoWeed25.04.2008 13:44

@puyol

 

Nu cred ca e cineva pe aici care sa il urasca pentru faptul ca e gras cat un porc in ajunul craciunului, atat de gras incat probabil are sasiul intarit la masina. Ai inteles gresit probabil.

Eu unul il urasc pentru toate declaratiile lui in care ataca Steaua(doar e rapidist convins), de aceea rad de grasimea lui....

helena_steaua25.04.2008 14:30

alt subiect n-ati gasit??...ca o parere cred ca peste 120:D

AlcaponneAISS25.04.2008 14:41

180kg :)+o pata neagra

South Style25.04.2008 14:45

Jabba The Hutt?

peste 150! :thumbup:

i0nutz8325.04.2008 20:04

Inainte de post: 140

Dupa: 150

IONUTZ-CIPRIAN25.04.2008 20:05

Cat o balena!!

micutZu' Deni25.04.2008 20:05

Si mamaia mea e tot cam cat Iancu ... sigur are in jur de 160 :D

steaua_gloria25.04.2008 20:15

ce topic =))), nu mai pot =))

Azzido25.04.2008 20:17

mai multe decat Borcea si mai putine decat Piedone (desi nu garantez pt ultima afirmatie)

Recoba25.04.2008 21:00

io cre ca tre sa il luam asa ...pe parti...cum ronnie coleman cel mai tare culturist are 75 de kile doar spatele...io cred ca Iancu are...urmatoarele greutati

 

Gusa ---15 kile

4 straturi de burta---80

restu ...plus mereu punga de dulciuri si carnea cruda toate bagate intr o punga daia de kaufland pe care io tin badigarzii...ajunge la vreo 120

 

PS ...da sincer o zic..de cand la vazut prima oara...bah cata gusa poa sa aiba...am senzatia ca sub gusa la ascuns pe mansour...

AdrianUltras2525.04.2008 21:09

Lasati tonele.

 

Mai bine uitati-va cat de bine seamana cu Jabba the Hutt.

 

 

__iancu.jpg

 

 

images.jpg

 

Incredibil!

 

Gusa si privirea tampa sunt in proportie de 99% identice.

 

Singura diferenta intre ei 2 e probabil faptul ca jabba nu e suporter rrapidist.

Recoba25.04.2008 21:13

moama doua picaturi de apa...sincer io cred ca gusa aia are croitor personal....isi duce Iancu gusa la spa...

cRiss4Steaua25.04.2008 22:27

170

MoWeed25.04.2008 23:03

Seamana asta cu jabbaa ca 2 picaturi de apa....

Joga Bonito25.04.2008 23:16

178 kg, stiu din surse sigure...

k-steaua26.04.2008 06:05

fratioare si in fotografie Iancu arata totusi slabut nu ca in realitate....cautati alta poza cu umflatul asa cum arata el de fapt ...poza nu reflecta realitatea,il avantajeaza pe porc.... :tongue:

stelistu_626.04.2008 14:08

aproximativ 150 de kg... :-j

razvan_stelist200727.04.2008 15:50

nu se stie...s-a stricat cantarul,da lasa ca vede el la Craciun :yes:

raul stelistu27.04.2008 16:31

Nu conteaza cate kile are,va exploda de ciuda cand vom lua titlul :steag_sah_mic::notangel:

fadi-ViP27.04.2008 18:41

eu cred ca are aproximativ 989 de kg

 

cam puțin nu ie așa ??

«12»