FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

Paste Fericit !

«12»
blindica25.04.2008 17:11

Paste Fericit ! Aveti grija pe unde va ciocniti ouale ! :console:

Bya_625.04.2008 17:12
Era si mai misto daca avea 24 de bulinute :)

Pana pe 7 mai ii mai facem cateva bulinute sa fie 24:)

i0nutz8325.04.2008 19:35

Incepem maine seara, sa fim siguri ;))

dumy3l25.04.2008 19:43

oricum "ouletzu`" acela are mai multe puncte decat titlurile de campioana cashtigate de Rapid :>

 

PS: Sa avem un Pashte fericit! >:D<

i0nutz8325.04.2008 19:58

@dumy: si o sa aiba inca ani buni de acum incolo ;))

DannY_125.04.2008 20:04

Voi de cine vorbiti...de Rapid Viena ?;))

dumy3l25.04.2008 20:14

no... de rapid Timishoara-Iashi

steaua_gloria25.04.2008 20:15

Paste fericit si la multi ani!

i0nutz8325.04.2008 20:23

@danny1: de rapidul Bucuresti - Mangalia :P

micutZu' Deni25.04.2008 20:38

Sarbatori Fericite Tuturor !!! >:D< ..... siiiii SPRE 24

dumy3l25.04.2008 21:27

vaaaai cat ne-ai lipsit micutzule dany >:D< Sarbatori fecirite!

bossy25.04.2008 21:48

Myster Iepurila ne asteapta la Craiova cu o victorie in cos.

 

PASTE FERICIT TUTUROR!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

mihai141126.04.2008 07:36

pasteti fericiti vitelor :D

GOD26.04.2008 12:26

Pe vremuri oamenii aveau inimi de aur si cruci de piatra, acum au inimi de piatra si cruci de aur, fie ca sfanta sarbatoare a invierii sa readuca aurul in inimile noastre, sa aveti parte de lumina in inimi si-n gand, credinta, sanatate si iubire. " Paste fericit FCS "

klaus_e8927.04.2008 20:26

profund ... Hristos a Inviat !

oanna_r3d_and_blu3_4ever28.04.2008 16:03

Sarbatori Fericite tuturor Stelishtilor :)

c.ronaldo1728.04.2008 18:06

Paste Fericit incepand de ieri (!) pana pe 5 mai ...pana pe 7,8,9 mai.

«12»