Paste Fericit ! Aveti grija pe unde va ciocniti ouale ! ![]()
Paste Fericit ! Aveti grija pe unde va ciocniti ouale ! ![]()
Era si mai misto daca avea 24 de bulinute![]()
Pana pe 7 mai ii mai facem cateva bulinute sa fie 24:)
Incepem maine seara, sa fim siguri
)
oricum "ouletzu`" acela are mai multe puncte decat titlurile de campioana cashtigate de Rapid :>
PS: Sa avem un Pashte fericit! >
<
@dumy: si o sa aiba inca ani buni de acum incolo
)
Voi de cine vorbiti...de Rapid Viena ?
)
no... de rapid Timishoara-Iashi
Paste fericit si la multi ani!
@danny1: de rapidul Bucuresti - Mangalia ![]()
Sarbatori Fericite Tuturor !!! >
< ..... siiiii SPRE 24
vaaaai cat ne-ai lipsit micutzule dany >
< Sarbatori fecirite!
Myster Iepurila ne asteapta la Craiova cu o victorie in cos.
PASTE FERICIT TUTUROR!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
pasteti fericiti vitelor ![]()
Pe vremuri oamenii aveau inimi de aur si cruci de piatra, acum au inimi de piatra si cruci de aur, fie ca sfanta sarbatoare a invierii sa readuca aurul in inimile noastre, sa aveti parte de lumina in inimi si-n gand, credinta, sanatate si iubire. " Paste fericit FCS "
profund ... Hristos a Inviat !
Sarbatori Fericite tuturor Stelishtilor ![]()
Paste Fericit incepand de ieri (!) pana pe 5 mai ...pana pe 7,8,9 mai.