FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

Paste Fericit !

«12»
i0nutz8325.04.2008 09:10

In numele colectivului FcSteaua.Ro va doresc tuturor un Paste Fericit !

Noul sezon va incepe luni, 5 mai.

Dragoshel25.04.2008 09:11

minte, io va urez personal SA AVETI UN PASTE FERICIT SI la cat mai multe reusite..

EMPORiO25.04.2008 09:33
PAªTE FERICIT !
B33KTA25.04.2008 09:44

Paste Fericit

Dani200525.04.2008 10:04

Sarbatori fericite tuturor!

DannY_125.04.2008 10:37

PasTe FericiT!

meph_frumossu25.04.2008 10:44

Paste Fericit !!!

mariusz25.04.2008 10:50

Paste Fericit !!! :thumbsup:

RobYnho25.04.2008 11:03

Hai sa va urez la toti Sarbatori Fericite etc, chiar daca Pastele meu a trecut. :beer2:

BADboySteaua25.04.2008 11:15
Sarbatori fericite tuturor !
ronaldo_020125.04.2008 11:16

Paste fericit tuturor!!

yo_marius25.04.2008 11:20

Paste Fericit fifangiilor! :happy::beer2:

Stelista 4Ever25.04.2008 11:58

ms ionutz;))...Paste Fericit la toti!!:*>:D<

Fane_casieru'25.04.2008 12:13

Heappy easter....ca sa fiu mai "miez" decat Marus :thumbup:

crist3a25.04.2008 12:38

Paste fericit tuturor! .... speram sa fi avut dreptate Gigi si Duminica Steaua sa fie pe primul loc

ultrastf25.04.2008 12:52

Pastele matii CFR

i0nutz8325.04.2008 13:51

@Stelista_4Ever :*

marianb25.04.2008 14:21

paste fericit

Bya_625.04.2008 14:41

1070886iobvnqspg5ad9.gif

Paste Fericit!!!

i0nutz8325.04.2008 14:44

Ce de lume noua :))

Bya_625.04.2008 15:34

Cautam ceva imagini pentru o prietena si am gasit poza asta..am vrut sa v-o arat si voua..sper sa va placa... :smile:

jsflamingoegg2zh1.jpg

i0nutz8325.04.2008 15:55

Era si mai misto daca avea 24 de bulinute :)

F1oRinho25.04.2008 16:14

Paste fericit !

Jandarmerita25.04.2008 16:23

Paste Fericit tuturor Stelistilor !

 

si s-a aduca iepurasul o victorie a Stelei la Craiova;

 

in rest numai bine si :beer2:

i0nutz8325.04.2008 16:48

Fortele de ordine sunt cu noi :D

«12»