In numele colectivului FcSteaua.Ro va doresc tuturor un Paste Fericit !
Noul sezon va incepe luni, 5 mai.
In numele colectivului FcSteaua.Ro va doresc tuturor un Paste Fericit !
Noul sezon va incepe luni, 5 mai.
minte, io va urez personal SA AVETI UN PASTE FERICIT SI la cat mai multe reusite..
Paste Fericit
Sarbatori fericite tuturor!
PasTe FericiT!
Paste Fericit !!!
Paste Fericit !!! ![]()
Hai sa va urez la toti Sarbatori Fericite etc, chiar daca Pastele meu a trecut. ![]()
Paste fericit tuturor!!
Paste Fericit fifangiilor! ![]()
![]()
ms ionutz;))...Paste Fericit la toti!!:*>
<
Heappy easter....ca sa fiu mai "miez" decat Marus ![]()
Paste fericit tuturor! .... speram sa fi avut dreptate Gigi si Duminica Steaua sa fie pe primul loc
Pastele matii CFR
@Stelista_4Ever :*
paste fericit
Ce de lume noua ![]()
Era si mai misto daca avea 24 de bulinute ![]()
Paste fericit !
Paste Fericit tuturor Stelistilor !
si s-a aduca iepurasul o victorie a Stelei la Craiova;
in rest numai bine si ![]()
Fortele de ordine sunt cu noi ![]()