FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

Distributie Tricouri Membrii

«12»
M@rmota29.06.2008 18:12

Daca mi-ar fi forwardate si mie cererile pe l***@*** ar fi mai usor sa le trimit. Cum aflu cui tb sa trimit promit sa le trimit :)

M@rmota09.07.2008 09:23

Tricou trimis astazi lui Giurcut Alexandru (Choli). Avem pe lista tricouri de fete in asteptare...se mai fac?

George Stan14.07.2008 21:47

da. cate? 20?

M@rmota15.07.2008 15:55

10 cred ca sunt de ajuns daca se pot face intr-un numar asa mic, pentru a nu avea bani blocati aiurea..mai ales ca trece vara.

 

5L ,2 XL, 2 M si un S cred ca e ok.

George Stan04.08.2008 13:24

Sunt niste tricouri de trimis. Marmota, crezi ca se pot trimite, daca da, cand, daca nu, spune ca sa pot rezolva altfel.

M@rmota04.08.2008 13:39

Astazi am citit mailul, maine le pun la posta.

 

SSK04.08.2008 16:26

Raluca, sa nu uiti si de Cofei Alin, te rog frumos. Ti-am trimis un PM legat de el. Vrea un S.

M@rmota05.08.2008 04:13

Nope, e si tricoul lui printre cele care le-am luat. In vreo ora ajung la posta si le pun :)

 

O sa mentionez persoanele carora le-am trimis dupa aceea.

M@rmota05.08.2008 08:35

Astazi dimineata am trimis tricouri pentru:

 

Nedelcu Alina

Attila Konyicska

Grigoras Doru.

 

 

Pentru Cofei ma mai duc o data maine dimineata, din pacate la posta am constatat ca am un S de fata :(

 

Tot astazi intre orele 12 si 16 astept curierul sa vina pentru a trimite tricou si lui Nimijan.

 

M@rmota15.08.2008 14:27

Ieri am trimis tricouri pentru Visinescu (XL) si pentru Popescu Mihai (M si S)

SSK10.09.2008 01:16

Tudor Marius vrea un tricou, marimea L. L-a achitat azi. Adresa e in baza de date.

George Stan10.09.2008 22:18

va rog, folositi http://spreadsheets.google.com/ccc?key=pgL...k3Hdg&hl=en , daca nu aveti drepturi acolo spuneti-mi

SSK29.09.2008 00:21

Raluca, ai trimis tricoul catre Tudor Marius?

M@rmota29.09.2008 09:22

:whistle: nu prea..

 

Scuzele nu sunt binevenite oricare ar fi ele..incerc pe cat posibil sa ma revansez cu restantele in materie de carduri si tricouri. Tudor nu are adresa de email, altfel i-as fi explicat ca mai intarzie un pic tricoul.

 

O sa postez imediat ce l-am trimis.

M@rmota29.09.2008 20:44

Gata, am luat astazi si carduri si tricou si tot..maine la prima ora sunt cu ele la posta!

 

Scuze pentru intarziere :rolleyes:

M@rmota30.09.2008 08:57

Atat cardurile cat si tricoul pentru Tudor Marius a fost pus la posta.

 

Legat de carduri as avea o sugesti pe care ar fi de dorit sa o faceti publica daca sunteti de acord cu ea...daca in termen de 3 saptamani de la data primirii mailului de confirmare de trimitere a cardului..nu se sesizeaza nimeni ca nu a ajuns cardul..nu mai facem un al doilea card decat daca il plateste.

 

Au inceput sa apara din ce in ce mai multi cu "nu mi-a venit cardul" desi acesta a fost trimis cu vreo 2-3 luni in urma. Acuma..daca il pierde si spune ca nu i-a ajuns..noi ii facem altul. Nu mi se pare normal. Sa spuna in timp util ca nu i-a ajuns cardul.

M@rmota02.10.2008 12:19

Fresh news, fisierul ala smecher in excel google docs a fost updatat :) e totul la zi nu mai sunt restante cu tricourile.

bodanelu02.10.2008 13:06

care-i fisierul? link-ul?

M@rmota02.10.2008 13:14

E postat de George in pagina 2 daca te uiti insa nu au access decat cei care au cerut sau ceva de genul asta.

bodanelu02.10.2008 13:18

am inteles sa traiti :)

john_8601.05.2009 23:59

Mai sunt tricouri? Daca da, as dori si eu unul marimea S :blush: Ajung joi seara in Bucuresti, pentru meciul cu Dinamo. Il achit atunci.

«12»