FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

Distributie Tricouri Membrii

«12»
M@rmota24.04.2008 10:31

Bodanelu il va contacta pe George si va lua de la el tricourile ramase pentru a fi depozitate si impartite membrilor din Bucuresti.

 

Deadline: 9 mai

carminastan24.04.2008 10:37

Cred ca ar trebui sa mai trimitem inca o data cu mail. Un fel de reminder si cu termen de genul "nu uitati ca puteti comanda tricouri bla bla. Si daca nu, incepand cu data de 15 mai le scoatem la licitatie pentru membri". Ma rog, inetelegeti ideea. Si asta cred ca nu tine de logistica, desi am postat aici

bodanelu24.04.2008 11:29

sa traiti domn`soara manager :)

M@rmota24.04.2008 13:34
Cred ca ar trebui sa mai trimitem inca o data cu mail. Un fel de reminder si cu termen de genul "nu uitati ca puteti comanda tricouri bla bla. Si daca nu, incepand cu data de 15 mai le scoatem la licitatie pentru membri". Ma rog, inetelegeti ideea. Si asta cred ca nu tine de logistica, desi am postat aici

 

Vom trimite in plicurile cu formularele 2%. Va exista si un pliant cu noile tricouri.

George Stan24.04.2008 14:34

Legat de acest pliant, cand spui ca "va exista un pliant" la ce te referi, mai concret? eu nu stiu pe nimeni sa lucreze la asta.

M@rmota24.04.2008 14:57

Tin legatura cu Costi din echipa de marketing, am primit deja pliantul de 2% pentru a fi printat, in aceasta seara voi primi si celalat pliant cu tricoul si un mesaj de genul "in curand plata prin sms".

 

Ambele pliante vor fi introduse in plic si vor fi trimise membrilor cu ocazia campaniei de 2%.

bodanelu28.04.2008 18:32

Nu prea pot sa`mi indeplinesc sarcina. George e plecat din tara vine undeva vineri sau sambata, eu plec de 1 mai din Bucuresti si ma intorc sambata seara si duminica dimineata plec si eu din tara. @Marmo alta solutie? :sad2:

MALDINI_STEAUA28.04.2008 18:45

Pe 4 mai seara o sa ajung si eu in Bucuresti.Daca nu e prea tarziu , luni ma pot intalnii eu cu George sa iau tricourile.

M@rmota29.04.2008 09:17

Din ce am inteles este vorba de niste saci deci este neaaparata nevoie de masina. Asteptam sa vina saptamana viitoare si ne mai gandim la solutii intre timp. Si eu o sa plec maine din Bucuresti si revin duminica seara.

MALDINI_STEAUA29.04.2008 09:34

Daca e vb de saci imi pare rau dar nu am cum...nu am masina :(

M@rmota29.04.2008 11:08

Yep, stiu, pe considerentul acesta am asignat taskul lui Bodanelu... (cu u...scuze)

bodanelu29.04.2008 11:10

cu u te rog frumos :wub:

carminastan05.05.2008 11:45

Cand rezolvati cu sacii (adica ajung la voi) sa ziceti. Ca sunt oameni care asteapta :).

De asemenea, este up-to-date googledocu? Adica au aparut cereri noi, eventual si plati, sunt trecute acolo?

George Stan07.05.2008 21:07

Am 2 saci cu tricouri. Cum proceez ? :)

carminastan07.05.2008 21:18

Pentru inceput, faci inventarul. Si apoi, sare Logistica cu oferta de preluare. partiala sau totala.

 

Cata vreme stau cu chirie, nu risc sa iau nimic la mine. Sa am ce muta in caz de groaznic.

M@rmota08.05.2008 08:42

Pai..facem asa...ar fi frumos daca tu George ai putea sa ii sortezi pe marimi si sa fie puse in pungi exact pe marimi, sa stiu exact de unde scot si ce scot cand o sa am nevoie. Avand in vedere ca Bodanelu nu e in tara si nu ma poate ajuta cu chestia asta eu pot lua tricourile de la tine dar pe rand :D nu pot intra cu 2 saci la servici sa ma apuc sa bag tricourile prin dulapuri ca imi sare project managera in cap. Dar treptat pot face asta :) adica sa vin cu vreo 2-3 pungi o data. Ideea e sa fie deja sortate pentru ca nu o sa am cum sa le imprastii pe aici.

 

Eu o sa fiu plecata din tara de maine revin abia luni..poate reusesti o sortare pana atunci.

bodanelu08.05.2008 08:43

ai grija marmo :)))

M@rmota08.05.2008 08:44
:P si tu la fel..ai grija la ghirlandele alea de intampinare
George Stan08.05.2008 15:07

Ok, sper sa reusesc sortarea in cateva zile.

George Stan17.05.2008 23:03

Le-am sortat

mai sunt la mine

 

10 S

28 M

37 L

8 XL

bodanelu18.05.2008 06:54

daca nu reusiti sa va intalniti, eu ajung vineri seara in Bucuresti si pot sa ma intalnesc cu tine pe sambata daca ai timp liber.

M@rmota19.05.2008 11:14
Le-am sortat

mai sunt la mine

 

10 S

28 M

37 L

8 XL

 

Eu mai am 2M, S, XL , S de fata.

 

In prezent stocul total arata asa

 

11 S,

30 M,

37 L,

9 XL,

S de fata

SSK29.06.2008 14:13

Un numar de tricouri au ajuns, cumva, la mine. Sunt toate tricourile ramase?

 

Intreb pentru ca am observat ca mai sunt membri care inca cer tricou si banuiesc ca nu l-au primit inca (spre ex, Aved Lia - am vazut ca a trimis mai multe mailuri). Cui trebuie sa dau eu aceste tricouri si cum facem?

MALDINI29.06.2008 15:39

Eu momentan sunt la Valcea...deci sar din schema :unsure:

bodanelu29.06.2008 16:55

stiu ca un numar foarte mare de tricouri sunt la marmota. Incearca sa iei legatura cu ea.. eu din pacate sunt plecat din tara.

«12»