mdionis
felicitari, insa nu cred ca BUZARIN asta, sa aibe si altceva de umplut , inafara de haul buzunarelor,cuvantul...obiectiv-obiectivitate nu face parte din prioritatile sale in urmatorul deceniu !! Omul e preocupat sa-si inmulteasca substantial veniturile anul acesta cand PASKANY simte ca-i unicul moment cand poate face ca iluzia sa devina realitate , si arunca cu banii, ca doar nu-s de la el ......., ( fonduri maghiare...de peste granita ...)iar milogul de BUZARIN aer scrie si de mamica lui de rau pentru un leu in plus
Sper din tot sufletul sa luam campionatul, iar URZICENIUL CUPA , si apoi sa-i vad mecla lui MURESAN care-si doreste eventul !!!!!!
