La Multi Ani, Adi! Multa sanatate, putere de munca si bafta in continuare!
La Multi Ani, Adi! Multa sanatate, putere de munca si bafta in continuare!
La multi ani !!! ![]()
La multi ani Adi Ilie!!!
La multi ani, Adi Ilie! Sa ne traiesti si sa ne aduci multe bucurii si in calitatea ta de manager sportiv asa cum ne-ai adus si ca MARE fotbalist! Succes in activitate si sper sa iti adaugi pe 7 MAI si primul titlu in calitate de manager al echipe Steaua Bucuresti! forza Steaua, mandra ca sunt stelista!
La Multi Ani ! ! ! ![]()
LA MULTI MULTI ANI!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Felicitari Din partea Suporterilor din Chisinau!
V-a Asteptam la Chisinau cu bratele deschise!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
La Multi ANi Adi!!!!!!!
:steagcruce: ![]()
La MuLtI Ani Adrian Ilie!!! ![]()
LA MULTI ANI!!!
Multumim pentru tot ce ai facut si pentru tot ce faci pentru noi!!!
Speram ca FIARA si COBRA sa sperie Liga anul' asta ![]()
La multi ani !! Ady
Multa sanatate si cat mai multe impliniri pentru echipa noastra ; Steauaaaaa
La multi ani ! Felicitari in tot ce faci .. asteptam multe de la tine !
OffTopic -> mi-as dori un asemenea sondaj : Mergeti la meciul Steaua - Poli TM ? sa vedem si noi daca lumea intra degeaba pe acest site sau este interesata intre-adevar .
La Multi Ani !
P.S. Am uitat sa spun LA MULTI ANI, Florin Lovin! de Florii
La MULTI ANI "COBRA" sau Adrian Ilie La Multi Ani si lui Lovin ba fratiol hai ma facem ca cand se aude de Steaua in Europa sa il rosteaca din Frica...
Forza Steaua by kRd` ![]()
Steaua
La Multi Ani Adi si Titlu 24 in vitrina!!! ![]()
Sa ne traiesti , sa fii sanatos, si numai bucurii !
La multi ani !
LA MULTI ANI Adrian Ilie si ne traiesti 100 de ani de acum incolo[la Steaua] TINEO TOT ASA forza Steaua
La multi ani Adi "COBRA" Ilie!
Mult succes in continuare!
La multi ani Adi si tot ce doresti sa ti se implineasca!!!
ADII !!!! Vreau sa ai Sanatate , fericire , si cati mai multi ani buni la Steaua !!!! >
<
La multi ani Adi.Am toata incredere si speranta ca vei face treaba buna pe viitor la Steaua.M-am bucurat enorm cand ti-am auzit interesul pentru perspective si am incredere ca sti ceea ce faci!
Ilie,Ilie......da-le gol si m***e!
La Multi Ani Adi!!!!!!!!!
LA MULTI ANI!!!...si sa obtinem cea mai mare performantza cu tn ![]()
![]()