FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

La multi ani Adrian Ilie!

«123»
viostelistul20.04.2008 11:27

La Multi Ani, Adi! Multa sanatate, putere de munca si bafta in continuare!

@dy_00720.04.2008 11:28

La multi ani !!! :steagcruce:

MoWeed20.04.2008 11:28

La multi ani Adi Ilie!!!

suportera_nr.120.04.2008 11:34

La multi ani, Adi Ilie! Sa ne traiesti si sa ne aduci multe bucurii si in calitatea ta de manager sportiv asa cum ne-ai adus si ca MARE fotbalist! Succes in activitate si sper sa iti adaugi pe 7 MAI si primul titlu in calitate de manager al echipe Steaua Bucuresti! forza Steaua, mandra ca sunt stelista!

maye20.04.2008 11:54

La Multi Ani ! ! ! fular-campionii

Lex-00720.04.2008 12:08

LA MULTI MULTI ANI!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Felicitari Din partea Suporterilor din Chisinau!

V-a Asteptam la Chisinau cu bratele deschise!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

eu_jimmy20.04.2008 12:44

La Multi ANi Adi!!!!!!! :steagcruce: :steagcruce: :steagcruce:

UlTrAs PaNtElImOn20.04.2008 13:49

La MuLtI Ani Adrian Ilie!!! :steagcruce:

LARI20.04.2008 13:50

LA MULTI ANI!!!

 

Multumim pentru tot ce ai facut si pentru tot ce faci pentru noi!!!

 

Speram ca FIARA si COBRA sa sperie Liga anul' asta :)

ameryknu20.04.2008 15:04

La multi ani !! Ady ;) Multa sanatate si cat mai multe impliniri pentru echipa noastra ; Steauaaaaa

Verssace20.04.2008 15:04

La multi ani ! Felicitari in tot ce faci .. asteptam multe de la tine !

 

OffTopic -> mi-as dori un asemenea sondaj : Mergeti la meciul Steaua - Poli TM ? sa vedem si noi daca lumea intra degeaba pe acest site sau este interesata intre-adevar .

SteauaToronto20.04.2008 15:26

La Multi Ani !

suportera_nr.120.04.2008 15:40

P.S. Am uitat sa spun LA MULTI ANI, Florin Lovin! de Florii

Korado20.04.2008 16:07

La MULTI ANI "COBRA" sau Adrian Ilie La Multi Ani si lui Lovin ba fratiol hai ma facem ca cand se aude de Steaua in Europa sa il rosteaca din Frica...

 

 

 

 

 

Forza Steaua by kRd` :steagcruce:

 

 

fularultras Steaua

Tudor_BOSS20.04.2008 16:33

La Multi Ani Adi si Titlu 24 in vitrina!!! :steagcruce:

dax4720.04.2008 17:34

Sa ne traiesti , sa fii sanatos, si numai bucurii !

 

La multi ani !

leahu20.04.2008 17:52

LA MULTI ANI Adrian Ilie si ne traiesti 100 de ani de acum incolo[la Steaua] TINEO TOT ASA forza Steaua

c.ronaldo1720.04.2008 17:55

La multi ani Adi "COBRA" Ilie!

Mult succes in continuare!

catasteaua1720.04.2008 19:15
fular-campionii la multani Adi si la multi ani Florin Lovin :steagcruce:
mikkke20.04.2008 19:18

La multi ani Adi si tot ce doresti sa ti se implineasca!!!

Bya_620.04.2008 19:42
La multi ani!!!
micutZu' Deni20.04.2008 19:43

ADII !!!! Vreau sa ai Sanatate , fericire , si cati mai multi ani buni la Steaua !!!! >:D<

CaTaLiNsm StElIsTu20.04.2008 21:15

La multi ani Adi.Am toata incredere si speranta ca vei face treaba buna pe viitor la Steaua.M-am bucurat enorm cand ti-am auzit interesul pentru perspective si am incredere ca sti ceea ce faci!

DonAndres21.04.2008 09:43

Ilie,Ilie......da-le gol si m***e!

La Multi Ani Adi!!!!!!!!!

snyperu21.04.2008 19:55

LA MULTI ANI!!!...si sa obtinem cea mai mare performantza cu tn :steagcruce:fularultras

«123»