FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

La multi ani Adrian Ilie!

«123»
fcsteaua.ro20.04.2008 07:34

Managerul sportiv al Stelei, omul care are o contributie insemnata la revenirea Stelei de dupa pauza de iarna, Adrian Ilie, implineste astazi 34 de ani.

 

Cu aceasta ocazie ii uram sanatate si realizari deosebite in urmatorii 30 de ani la Steaua, concretizate in castigarea cat mai multor titluri de campioana si Cupe ale Romaniei, si prezente cat mai lungi in Liga Campionilor.

 

LA MULTI ANI!

 

 

raul stelistu20.04.2008 07:36

La multi ani Iliuta,sper sa faci tot atatea ca manager cate ai facut si ca jucator.

yo_marius20.04.2008 07:42

La multi ani Adi Ilie!

diego_cj20.04.2008 07:42

La Multi Ani Adi!!!! Succes in continuare... Keep up the GOOD work !!!! Si la mai mare...

Virgil20.04.2008 07:48

La multi ani Adrian Ilie! Ca si lui Lacatus, iti urez sa termini cel putin suta de ani pe care ai inceput-o. Sanatate, afaceri bune si mai ales mari succese cu Steaua. Pentru ca meriti. biggrin.gifbiggrin.gifbiggrin.gif

makaan20.04.2008 07:50

La multi ani si putere de munca! Aa... si psihic tare,ca ai ciobanul care se tot baga in seama si asta cauzeaza la psihic.

Getodacu20.04.2008 08:03

La multi ani Adi Ilie!Mult succes in continuare si cat mai multe reusite!

steaua_gloria20.04.2008 08:10

La multi ani Adi!

bodanelu20.04.2008 08:11

LA multi ani!

danimarcu20.04.2008 08:41

La multi ani!

Multe succese in noua ta functie!

novac20.04.2008 08:43

La multi ani Adrian Ilie!

piticu8120.04.2008 08:58
fularsteaua2 noi majoritatea fanilor Stelei de aici din spania iti dorim sanatate fericire si tot ce iti doresti in viata sa ti se indeplineasca tie si familiei tale
Garrincha20.04.2008 09:07

La multi ani Adi, toate cele bune, multa sanatate si bineinteles titlul 24

joe2120.04.2008 09:27

La multi ani Adi si din partea mea, multa sanatate si putere de munca iti doresc !

Forza Steaua, spre 24!

MALDINI_STEAUA20.04.2008 09:34

La Multi Ani Adi !!! Multa sanatate si fericire si in special iti urez sa castigi primul tau titlu ca manager anul asta :D

eddie the 'ead20.04.2008 09:36

La multi ani, Adi! Multam pentru tot ce ai facut pentru Steaua cind jucai si pentru ce faci acum.

Living_Dead_Stripper20.04.2008 09:58

Pentru cobra ros - albastra

De la mii si mii de fani,

Din toata inima noastra,

Iti transmitem : LA MULTI ANI !

Bundy20.04.2008 10:13

La multi ani, Adi!...daca intri pe fcsteaua.ro:)))

yo_marius20.04.2008 10:21

Intra sigur! :wink:

bodanelu20.04.2008 10:30

tu de unde sti? :D

South Style20.04.2008 10:37

La multi ani, Adi Ilie!!! :hooray:

:beer2::beer2::beer2:

laur_2320.04.2008 10:46

La Multi Ani - Adi !!!

Champion's Heart20.04.2008 10:50

La Multi Ani Adi!!...Happy Birthday Cobra!!...Ne bucuram ca te avem la Steaua pentru. ca stie ca tu faci parte din acea generatie minune care ne-a incantat chiar daca atunci tu erai doar un pusti... Sa ai parte de tot binele din lume si sa imbatranesti la Steaua!!

 

:steagcruce:

 

:hooray: You Are The Champion!!

SzabiStelistu20.04.2008 10:53

La multi ani Adi!!!!sa-ti implineasca tot ce-ti doresti!!mult succes cu Steaua in viitor,si iti multumim pentru tot!!!LA MULTI ANI!!! :steagcruce:

Astristul20.04.2008 10:53

La Multi Ani Adi, multe succese alaturi de Steaua si iti multumim pentru tot ceea ce ai facut si faci in momentul asta pentru clubul nostru mult iubit!

fularsteaua2:steagcruce:fular-campionii

«123»