FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

Bilete Steaua - Poli Timisoara

«12»
dax4720.04.2008 17:23

Suntem singura echipa de fotbal profesionist din Romania , si singura cu public civilizat ! Din pacate, insa, avem cel mai handicapat conducator, care ne-a adus atatea suparari si ura din partea celorlalti.

 

Problema este atunci cand frustrarea acestor elemente ajunge la violenta, si de aici e un singur pas pana la tragedii.

 

Noi sa fim sanatosi si sa avem parte de un meci frumos cu echipa lui jabba the hut, sa-i batem bine.

Dragutzul_stelistul20.04.2008 19:43

Darar Doamne-DOamne sa nu mai ploua sa ma duc la meci linistit ...sau e cumva manevra...Dumnezeu ne da ploaie in Ghencea cu noroc?? :> :X fularultrasforzateauafular-campionii

cosmin_yanis21.04.2008 21:27

sper sa fie plin din nou Templul !! pentru cei din Pitesti kr mergeti frecvent la meciuri contactati'ma sa mergem organizat mai multi ;)

«12»