20.04.2008 17:23
Suntem singura echipa de fotbal profesionist din Romania , si singura cu public civilizat ! Din pacate, insa, avem cel mai handicapat conducator, care ne-a adus atatea suparari si ura din partea celorlalti.
Problema este atunci cand frustrarea acestor elemente ajunge la violenta, si de aici e un singur pas pana la tragedii.
Noi sa fim sanatosi si sa avem parte de un meci frumos cu echipa lui jabba the hut, sa-i batem bine.
