In epoca marelui antrenor Olaroiu, Steaua a ajuns sa nu mai joace fotbal si in plus sa realizeze niste contraperformante incredibile, unele amintite anterior, printre care se remarca : INFRANGERE DUPA 18 ani in Ghencea cu dinamu, umilinta totala in meciul cu Poli AEK in semifinalele Cupei Romaniei in care Steaua a reusit sa faca probabil cel mai prost meci din istorie.
Mostenirea marelui antrenor la nivel teoretic Oli a afectat jocul echipei si in turul acestui campionat, Hagi neputand schimba mare lucru si datorita creditorului analfabet care a ales sa ii dea in cap inca din prima etapa.
Probabil anii 2002 si 2007 au fost cei mai negri din istoria recenta a Stelei, chiar daca anul trecut am participat a 5-a oara in CL.
De abia in acest retur Steaua a inceput sa miste si sa faca pe alocuri spectacol. Daca nu ar fi fost turul dezastros, cand am avut o medie de sub 1 gol pe meci, acum Steaua era campioana.
In rest, ii urez mult succes la sauditi.