FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

Divizia A. Alegere Echipe

«12»
branica21.04.2008 13:38

15. fifa_for_fun ... continui in A cu Stuttgart !

i0nutz8321.04.2008 16:40

Hai cu alegerile !

BADboySteaua21.04.2008 16:47

Pe cozo si pe ciocanu nu i-am vazut de zile bune pe mess.....

DannY_121.04.2008 16:54

Nu inteleg ce va grabiti ca oricum ati spus ca campionatul incepe dupa sarbatori:))

i0nutz8321.04.2008 17:03

Pai macar sa avem pana in Paste toate treburile stabilite ;) echipe, componenta divizii etc

cozo198321.04.2008 17:08

16. cozo1983-Tottenham

dumy3l22.04.2008 11:33

cat timp are la dispozitzie ciocanu pentru a alege o echipa?:)

i0nutz8323.04.2008 08:49

A avut suficient, da-i peste ;)

ciocanu8623.04.2008 09:04

ciocanu86 - Celtic

imi pare rau daca v-am intarziat! am fost plecat la socrii, la tara! Nu stiu cand v-a incepe campioantul , dar daca incepe mai devreme de 2 saptamani, amana-mi si mie etapele ca o sa merg cu sotia si cu al mic la ai mei ! ms

dumy3l23.04.2008 10:29

16.dumy_wazzy====>>> atl madrid :X:X:X

BADboySteaua23.04.2008 11:31

Cand incepe alegerea echipelor in B?

i0nutz8323.04.2008 13:28

Uite acu !

«12»