21.04.2008 13:38
15. fifa_for_fun ... continui in A cu Stuttgart !
15. fifa_for_fun ... continui in A cu Stuttgart !
Hai cu alegerile !
Pe cozo si pe ciocanu nu i-am vazut de zile bune pe mess.....
Nu inteleg ce va grabiti ca oricum ati spus ca campionatul incepe dupa sarbatori:))
Pai macar sa avem pana in Paste toate treburile stabilite
echipe, componenta divizii etc
16. cozo1983-Tottenham
cat timp are la dispozitzie ciocanu pentru a alege o echipa?![]()
A avut suficient, da-i peste ![]()
ciocanu86 - Celtic
imi pare rau daca v-am intarziat! am fost plecat la socrii, la tara! Nu stiu cand v-a incepe campioantul , dar daca incepe mai devreme de 2 saptamani, amana-mi si mie etapele ca o sa merg cu sotia si cu al mic la ai mei ! ms
16.dumy_wazzy====>>> atl madrid :X:X:X
Cand incepe alegerea echipelor in B?
Uite acu !