FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

Divizia A. Alegere Echipe

«12»
i0nutz8312.04.2008 14:45

Alegeti-va echipa (obligatoriu de club), in ordinea de mai jos:

 

1. mihai1411

2. bezmetiqu_alex

3. roby29steaua

4. alexxx_tzupy

5. danny1ok

6. klaus_e89

7. ultrastf

8. fifa_emporio

9. ronaldo0201

10. mihainho_86

11. f1or_cs

12. laurentiu_state

 

O mica diferenta fata de clasamentul final postat, Ronaldo pe 8 si tf pe 9, egalitate de puncte dar rez. in meciurile directe favorabile lui Ronaldo.

mihai141112.04.2008 14:45

1. mihai1411-Barcelona -> spre 4 ;))

ultrastf12.04.2008 14:58

etapa 5........ronaldo_0201 v ultrastf 1-4

etapa 30......ultrastf v ronaldo_0201 3-1

 

=> m-ai confundat .. look again ..

i0nutz8312.04.2008 16:34

Done.

EMPORiO12.04.2008 18:29
O mica diferenta fata de clasamentul final postat, Ronaldo pe 8 si tf pe 9, egalitate de puncte dar rez. in meciurile directe favorabile lui Ronaldo.

 

 

asta inseamna ca eu sunt pe 7, nu?

i0nutz8312.04.2008 18:32

Nu.

alexxx_tzupy13.04.2008 09:35

bezmetiqu valencia

RobYnho13.04.2008 12:52

3. roby29steaua - A.C Milan Eterno Amore :wub:

alexxx_tzupy13.04.2008 13:26

4)alexxx_tzupy Man Utd

DannY_113.04.2008 14:57

Danny-Chelsea

klaus_e8913.04.2008 17:55

6. klaus_e89 - Internatzionale Milano

ultrastf14.04.2008 07:53

7. ultrastf - Real Madrid

EMPORiO14.04.2008 08:19
8. fifa_emporio - Bayern Munchen
ronaldo_020114.04.2008 10:51

9.ronaldo_0201------>Arsenal

 

@ultrastf eu am avut realul sezonul trecut........

mihainho8614.04.2008 15:21

10 mihainho_86 Liverpool

klaus_e8914.04.2008 15:26

gg mihainho :) ai gusturi fine :D

F1oRinho14.04.2008 16:02

11. f1or_cs ----->AS Roma

Paradise_Lost14.04.2008 19:45

12. laurentiu_state >>> Newcaslte

dumy3l15.04.2008 11:45

ashteptam i0ane... cealalta serie de playeri

ronaldo_020115.04.2008 12:06

mai e de jucat un baraj pana nu se termina nu cred ca se afiseaza urmatorii.....

i0nutz8315.04.2008 14:57

@dumy: dupa ce se joaca al doilea meci de baraj; tusca revine in tara pe 19, deci mai avem de stat cateva zile

dumy3l15.04.2008 15:05

pricepui ;)

i0nutz8321.04.2008 08:55

13. marianbolohan

14. nanu_a2008

15. fifa_for_fun

16. cozo1983

17. ciocanu86

18. dumy_wazzy

marianb21.04.2008 13:19

13. marianbolohan - Juventus

Nedelcu Narcis21.04.2008 13:23

14. nanu_a2008 - Lyon

«12»