FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

Steaua și Ardealul

«12»
CELINEE15.04.2008 11:24

foarte bun articol.Felecitari

 

 

fular-campionii Steaua pana la moarte.FORZA Steaua!!!!! fular-campionii

The Flyer15.04.2008 15:04

milovan djilas

 

beton,omule!salutari!altceva nu mai este de spus!

milovan djilas15.04.2008 19:29

@The Flyer

Multumesc frumos!

Forza Steaua!

«12»