12.04.2008 22:42
Eu as sugera sa scoateti poza balenei esuate de pe site. Chiar nu merita sa apara un astfel de individ pe site-ul suporterilor stelisti.
+1 de acord ...
stiti cum se zice...indiferenta doare..
Eu as sugera sa scoateti poza balenei esuate de pe site. Chiar nu merita sa apara un astfel de individ pe site-ul suporterilor stelisti.
+1 de acord ...
stiti cum se zice...indiferenta doare..
Imi plac articolele astea sunt relaxante si foarte reusite ![]()
Keap up the good work
Forza Steaua
Tareeee !!!! Rad de juma de ora in continuu ...
dankressman...din nou, iar si iar din nou ma incanti. Prezenta ta pe acest site este de-a dreptul admirabila. Plecaciuni si stima!
SOCANT!!!!A fost jefuita sala de trofee a clubului Rapid!
S-a raportat disparitia unui covor si a pantofilor paznicului de la intrare
Iar articolul, MOST EXCELLENT!!!
eu am auzit ca s-au furat caii si niste corturi.