FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

Saptamana Stelista

«12»
zoloz200512.04.2008 22:42
Eu as sugera sa scoateti poza balenei esuate de pe site. Chiar nu merita sa apara un astfel de individ pe site-ul suporterilor stelisti.

 

 

+1 de acord ...

 

stiti cum se zice...indiferenta doare..

w3bmaster12.04.2008 23:56

Imi plac articolele astea sunt relaxante si foarte reusite :)

 

Keap up the good work

 

Forza Steaua

Mihai Gruia14.04.2008 09:31

Tareeee !!!! Rad de juma de ora in continuu ...

MavericKk14.04.2008 11:18

dankressman...din nou, iar si iar din nou ma incanti. Prezenta ta pe acest site este de-a dreptul admirabila. Plecaciuni si stima!

fiara714.04.2008 11:48
SOCANT!!!!

A fost jefuita sala de trofee a clubului Rapid!

S-a raportat disparitia unui covor si a pantofilor paznicului de la intrare :yeahh:

 

 

Iar articolul, MOST EXCELLENT!!! :punk:

 

eu am auzit ca s-au furat caii si niste corturi.

«12»