FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

Sloganul nationalei

«12»
steaua_gloria10.04.2008 12:41

Petre Roman te iubin si ca tine vrem sa fim! =))

axl10.04.2008 12:47

O echipa nationala

Lunga, lata, cam nasoala.

 

 

Primul mi s-a parut cel mai decent, desi destul de prost si el.

SuperSteaua10.04.2008 13:15
Propun si eu unul:

 

România, te iubim/cã ca tine nu gãsim!

 

Acum vorbind serios, ultimul e cel mai bun mi se pare.

 

Olanda - toate sunt naspa!Rau!

 

"1 doel, 1 gevoel, samen zijn we oranje

(1 mission, 1 feeling, together we are orange)" este perfect pentru Olanda. Asta dacã știi ce înseamnã pentru ei culoarea portocalie.

 

PS:

Scuze pentru off-topic.

Ofer GRATUIT domeniul MagicaSteaua.com unui stelist înfocat care vrea sã dezvolte un sait al fanilor.

Eventual pot oferi gratuit și gãzduire.

gabriela10.04.2008 14:47

cine a compus sloganurile astea? le-au propus suporterii sau altcineva?

si de ce atatea rime? inteleg ca romanul s-a nascut poet, dar chiar asa?

piticulaur10.04.2008 15:24
PS:

Scuze pentru off-topic.

Ofer GRATUIT domeniul MagicaSteaua.com unui stelist înfocat care vrea sã dezvolte un sait al fanilor.

Eventual pot oferi gratuit și gãzduire.

Iti vreau eu domeniul, nu si gazduire ca gasesc. se poate ? :steag_sah_mic:

piticulaur10.04.2008 15:28

Vreau eu domeniul magicasteaua.com :steag_sah_mic: nu si gazduire ca o sa gasesc. se poate ?

1uLy4Nn10.04.2008 16:29
:))) mai bune punea Romania te iubim ca ca tine nu gasim :)))) era perfect :|
Garrincha10.04.2008 18:43

Am eu un slogan: ceausescu de traia, tot asa slogan facea.

w3bmaster10.04.2008 18:45

Romania te vrem inapoi ca asta nui nationala noastra e a intereselor si fitelor

Daniellone10.04.2008 21:52

Ar mai fi si un slogan de la suporterele "nationalei", ca tot il amintea cineva pe Petre Roman pe aici: "Nu vrem Kent, nu vrem valuta / Vrem ca Mutu sa ne f*ta"

 

(scuze daca nu aveam voie sa scriu astfel de cuvinte pe forum, era doar pentru amuzament, nu erau injurii)

elias_custura11.04.2008 13:03

vom iesi su 2 victorii si o remiza sau o infrangere. sa va spun si de ce: pentru ca franta e in criza de fundasi , un punct forte la noi insa la domeniul atac sunt tari ca si noi.......

cu olanda ... am dovedit-o (este in lipsa de organizare)

iar cu italia daca avem noroc facem egal... si iesim din grupe

c.ronaldo1711.04.2008 14:02

"Cine nu sare, Cine nu sare/ Ori e bulgar, ori e prost de moare" :))

Sau "Pe iei, pe iei, pe iei pe mama lor!" :))

 

Al 3lea.

twetwet11.04.2008 14:39
"Cine nu sare, Cine nu sare/ Ori e bulgar, ori e prost de moare" :))

Sau "Pe iei, pe iei, pe iei pe mama lor!" :))

 

Al 3lea.

 

 

mai bine "iei" tu niste lectii de limba romana.

 

merg si eu pe-al treilea cu toate ca mai bun ar fi "Asta-i tara lu' dracula, toate fetele..."

 

no offense pentru nimeni ;)

Catalyn0711.04.2008 15:57
Am eu un slogan: ceausescu de traia, tot asa slogan facea.

 

 

genial =))

Astristul12.04.2008 08:54
vom iesi su 2 victorii si o remiza sau o infrangere. sa va spun si de ce: pentru ca franta e in criza de fundasi , un punct forte la noi insa la domeniul atac sunt tari ca si noi.......

cu olanda ... am dovedit-o (este in lipsa de organizare)

iar cu italia daca avem noroc facem egal... si iesim din grupe

Sa te auda Dumnezeu! :yes:

AMIN!

steagro

aureliusur13.04.2008 13:11
Am eu un slogan: ceausescu de traia, tot asa slogan facea.

exact asta vroiam sa scriu si eu bravo frate....de ras ca si noi rUmanii...tanajim dupa nimic mereu...hehehehee...ce creativ e romanul...ne am nascut poeti?..ce prostie... :thumbdown:

MOMBASA14.04.2008 15:05

uite un slogan tare : fien polonia fien germania sau in elvatia , fie cu franta fie olanda sau italia , Romania le bate pe toate , le bate pe toate pana la cupa pana la cupa (si le cantam pe acelasi ritm ca la avem echipa avem valoare suntem echipa cea mai tare :))) )

 

 

Reclama

juhnior19.04.2008 17:38

sincer cred ca sunt facute de vreun manelist ceva !!>>>

«12»