@enjoy
Ce incercam sa iti spunem e ca ceea ce ai observat tu (desi si aici pot aparea comentarii) nu se referea la toti utilizatorii siteului, si nu "intotdeauna". Se mai intampla ca unii sa aiba scapari; se mai intampla ca unii sa scrie articole discutabile si disputate; de aici si pana la "s-o spui mereu de la acel nivel, si pentru toti utilizatorii" este o diferenta IMENSA pe care nu o faci, dupa parerea mea, din rautate sau enervare.
@SSK Nu al redactorilor/moderatorilor, ci al UNOR redactori/moderatori, atunci si doar atunci cand considera ca depasesc limita; acelasi lucru il fac si acum, incerc eu intr-o maniera constructiva. Asta nu ma impiedica sa beau si o bere cu ei din cand in cand. Ca uneori ma mai numeste un careva "labagiu", "caracter de rahat" sau vrea "sa ma f*ta", asta e alta poveste.
