andrei_marius06
andrei_marius06
Asteptam ceva anume ?![]()
@DoctorLov: Da, sa-i scoata Mioveniul din cupa pe CFR-isti !
@DoctorLov: Da, sa-i scoata Mioveniul din cupa pe CFR-isti !
Nu ti-e clar ca ii vor scoate ?
Si CFR bate in campionat la Mioveni... ![]()
Postul imediat anterior nu se citeaza ![]()
Si nici CFR nu bate la Mioveni
)
Defect de hattrick asta cu citatu`
Oricum e 1-1 ca si tu ai fost off-topic ![]()
Se infiripa ceva..o idila, alea-alea
)
^^
sanka_boy2004
Daca e nevoie ma ofer sa-i testez pe cei noi inscrisi.
as testa si eu catziva, poate ii ginesc pe aia care renuntza la campionat dupa 4 meciuri pierdute. Ionutz, ce zici? laurentiu_state :tongue: ![]()
Hai ca v'ati facut clarvazatori.
)
Cand aveam 35-40 de inscrieri, testam aproape de unul singur, ma rog, cu prea putine "ajutoare". Acum cand sunt doua muste vreti toti
)
Adik ce vrei sa zici Ionutze, ca sunt o musca??? Lol, se poate. Era sa fac infart la meciu cu Galatiul. Lol. Un mesaj din Bucuresti . . . Continuarea o stiti si voi.
Esti una dintre ele
)
Banuiam eu, dar nu eram sigur. Muahahahahaha.
@blindica: mai usor cu offtopicul !
@ ionutz83 : era o musca, in tonul discutiei.