FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

Noi Inscrieri

«12»
ultras_andrei_i14.04.2008 10:28

andrei_marius06

DoctorLov16.04.2008 06:52

Asteptam ceva anume ?:)

i0nutz8316.04.2008 09:03

@DoctorLov: Da, sa-i scoata Mioveniul din cupa pe CFR-isti !

DoctorLov16.04.2008 17:17
@DoctorLov: Da, sa-i scoata Mioveniul din cupa pe CFR-isti !

Nu ti-e clar ca ii vor scoate ?:) Si CFR bate in campionat la Mioveni... :whistle:

i0nutz8316.04.2008 17:30

Postul imediat anterior nu se citeaza :D

Si nici CFR nu bate la Mioveni ;))

DoctorLov16.04.2008 17:35

Defect de hattrick asta cu citatu` :P Oricum e 1-1 ca si tu ai fost off-topic :kisstogether:

RobYnho16.04.2008 17:36

Se infiripa ceva..o idila, alea-alea ;)) :inlove: ^^

savaj18.04.2008 07:31

sanka_boy2004

ultrastf18.04.2008 14:40

Daca e nevoie ma ofer sa-i testez pe cei noi inscrisi.

Paradise_Lost18.04.2008 18:37

as testa si eu catziva, poate ii ginesc pe aia care renuntza la campionat dupa 4 meciuri pierdute. Ionutz, ce zici? laurentiu_state :tongue: fular-campionii

RobYnho18.04.2008 18:41

Hai ca v'ati facut clarvazatori. ;))

i0nutz8319.04.2008 12:57

Cand aveam 35-40 de inscrieri, testam aproape de unul singur, ma rog, cu prea putine "ajutoare". Acum cand sunt doua muste vreti toti ;))

kosmyn66619.04.2008 16:53

Adik ce vrei sa zici Ionutze, ca sunt o musca??? Lol, se poate. Era sa fac infart la meciu cu Galatiul. Lol. Un mesaj din Bucuresti . . . Continuarea o stiti si voi.

i0nutz8319.04.2008 17:07

Esti una dintre ele ;))

kosmyn66619.04.2008 17:09

Banuiam eu, dar nu eram sigur. Muahahahahaha.

i0nutz8320.04.2008 17:29

@blindica: mai usor cu offtopicul !

blindica20.04.2008 18:13

@ ionutz83 : era o musca, in tonul discutiei.

«12»