FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

Noi Inscrieri

«12»
i0nutz8307.04.2008 14:03

FCSteaua.Ro declara deschisa sesiunea de inscrieri pentru campionatul de fifa, editia aprilie-iunie 2008:

 

Cerinte:

 

1. Suporter Steaua Bucuresti;

2. Jocul FIFA 2008 instalat curat (fara patch-uri, addon-uri, etc). Nu este obligatoriu sa detineti jocul original. Este totusi de preferat ;)

3. IP rutabil, fix. Presupune posibilitatea de a face host (serverul) fara softuri suplimentare. La momentul inscrierii, toate ip-urile vor fi verificate pentru a elimina posibilele suspiciuni.

4. Varsta minima 16 ani;

5. Disponibilitate de timp, seriozitate. In mod normal, intr-o saptamana se disputa 4-5 etape de campionat + maxim un meci de cupa.

6. Yahoo Messenger. Este foarte important sa aveti user de YM, programul instalat, etc pentru a comunica cu adversarii

7. Conexiune buna la net, joc acceptabil. Sunt conditii esentiale in acordarea notei pe care o veti primi la testare.

8. Exclusivitate. Asteptam inscrieri de la useri FcSteaua care nu joaca in alte campionate de fifa, pe site-uri mai mult sau mai putin anonime.

9. Vechimea pe forumul FcSteaua si participarea activa la alte sectiuni decat cea de fifa constituie un avantaj;

 

:thumbsup: Este suficient sa postati aici ID-ul vostru de messenger. Veti fi contactati de operatori FcS la sfarsitul perioadei de inscrieri, in jurul datei de 15 aprilie.

blindica07.04.2008 14:14

1. blind1ro

pda07.04.2008 14:16

puricele88

i0nutz8307.04.2008 14:42

@blindica: tu ori nu stii sa numeri, ori nu stii sa citesti, ori ambele. Te-ai retras in prima saptamana a lui februarie, deci fix la sfarsitul sezonului trecut. De atunci s-a jucat un singur sezon, ori regulamentul spune clar ca userii retrasi nu au drept de reinscriere in urmatoarele 3 sezoane. Te asteptam prin august-septembrie !

blindica07.04.2008 14:47

@ionutz : De parca as fi parasit competitia de placere. F bine ! Va urez succes si multa distractie. Si spor in gasirea de useri care pleaca dupa 2 etape. |9. Vechimea pe forumul FcSteaua si participarea activa la alte sectiuni decat cea de fifa constituie un avantaj; |

florin8907.04.2008 14:50

florin_smecheru2001

 

Fara bolduri, steaguri sau alte "efecte". Editat de moderatori;

bubutza07.04.2008 15:10

rusu_andrey2005

 

mai incerc odata ...

meph_frumossu07.04.2008 15:52

meph_frumossu :*

EMPORiO07.04.2008 17:01

as dorii sa inscriu si eu un prieten ... ID: exp3rim3nt3z69 ... probabil ca o sa posteze si el... dar am zis sa fie si el pe lista... ms mult

KINSKI07.04.2008 23:06

inscriere pentru id : cosmin_marin25

r0nald08.04.2008 17:38

desi mi-a postat id-ul emporio o sa-l postez si eu ca sa fie luat in considerare

 

exp3rim3nt3z69

mihai141108.04.2008 17:42

ma bag si eu la testari,sa nu mai prind qwisti :D

m@r3 b0$$ e n0ul m3u !d =)))

limited200108.04.2008 18:02

id:limited_andrey2001>ast sa fiu contactat..mss

busu_gaby09.04.2008 14:29

anonim_91

mihai141109.04.2008 18:40
as dorii sa inscriu si eu un prieten ... ID: exp3rim3nt3z69 ... probabil ca o sa posteze si el... dar am zis sa fie si el pe lista... ms mult

 

 

daca joaca ca tine sigur il primim

EMPORiO09.04.2008 19:54

bah tie nu iti e bine dak nu te certi cu cineva ? vezi-ti de viata ta, dar defapt ce viata sa ai, viata ta e forumu asta, numai pe el stai... :| tac-pac, cearta... tac-pac aroganta... daca erai vreun smeker rau la FIFA, as mai fii zis, dar adu-ti aminte in primu meci ti-am dat-o cu 2-0 ;) Hai vezi-ti de viata ta ... numai cauta cearta aiurea ... de unde stii tu cum joaca omu ? :|

B33KTA10.04.2008 00:49

lasa - l .. ca si a facut id de harfe :))

mihai141110.04.2008 06:29
:naughty: daca n-am ce face toata ziua stau pe forum ca e viata mea ca si fifaaaa :)))
romgeo10.04.2008 13:15

blu3_kill3r

Coshneanu1011.04.2008 04:30

vikto_r10

kosmyn66611.04.2008 21:34

marseillais_666.

blindica12.04.2008 10:42

@ marseillais : pai, probabil ca nu urmaresti forumu`, ca daca nu m-a lasat pe mine, nu cred sa te lase nici pe tine.

DoctorLov12.04.2008 11:52

fallenangell002000

Rollyn12.04.2008 14:38

id mess : rollyn09 am si eu 1 intrebare .. cand incep testarile ca sa fiu pe faza .. nu vreau sa pierd sansa.

i0nutz8312.04.2008 14:39

Scrie mai sus ...

«12»