Am spus tot aici pe site ca n-am sa mai cumpar PRO-SPORT-ul, insa dupa meciul cu DACIA ,dimineata la PRO-TV, am aflat ca ....meciul a fost blatuit .......iar toata informatia era data in bascalie !!!!
Din stirile lor sportive,inteleg ca Steaua, cu toate achizitiile ei ....cat de cat reusite din iarna...nu prea poate invinge nici macar o candidata la retrogradare fara a face blat ,jocul de table al lui Netoiu este dovada clara a limitarii numarului de neuroni disponibili in tartacutele celor de la PRO-SPORT sau GAZETA .
Asadar, datorita faptului ca si in Gazeta GASESC ACELEASI informatii pretioase ca si in PRO-SPORT, doar autorii fiind altii,ma vad nevoit sa declar ca nici macar GAZETA n-am sa mai cumpar,contribuind ,asa cum spunea aici un compatriot,la scaderea incasarilor
acestor vanatori de senzational ..........
