Astia de Rapid sa zica merci ca au scapat doar cu atat........auzi, Sapunaru bruscheaza arbitrul si este iertat, ca sa nu mai spunem de injuriile adresate fanilor stelisti, Maftei era sa ii rupa mana tusierului ca sa "recupereze" corpul delict, nici nu se pomeneste!, fantele de Marius Constantin cu maini in gatul adversarilor si al arbitrului Deaconu...nici pomeneala, Pancu un alt "mielusel" cu "centralul"...iar nimic...imbrancelile si mai apoi amenintarile "garnisite" cu lovituri in usa oaspetilor si a arbitrilor din holul tunelului, "comise" de Manea.......iar nimic...........!?!?!!?!?!!
Astia de Rapid sa zica merci ca au scapat doar cu atat........auzi, Sapunaru bruscheaza arbitrul si este iertat, ca sa nu mai spunem de injuriile adresate fanilor stelisti, Maftei era sa ii rupa mana tusierului ca sa "recupereze" corpul delict, nici nu se pomeneste!, fantele de Marius Constantin cu maini in gatul adversarilor si al arbitrului Deaconu...nici pomeneala, Pancu un alt "mielusel" cu "centralul"...iar nimic...imbrancelile si mai apoi amenintarile l