Foarte bun articolul.Si asa este,suntem Steaua si suntem peste toti.Am luptat atatia ani sa avem o imgine diferita de a rivalilor nostri de o viata,considerati de toti cei mai hoti dintre hoti,si trebuie sa mergem pana la capat.Intradevar clubul rapid trebuie pedepsit,pentru ca in timp ce la noi se fac cele mai drastice controale la ei nimik.Si se mandresc cu asta.Vezi Doamne ca ce suporteri civilizati au ei.De data asta tocmai suporterii lor le-au facut probleme si poate le va mai da si lor de gandit in a lua masuri impotriva vedetei corsicanu si a supusilor sai
In rest sunt adeptul frazei "Titlul se castiga pe teren si nu in alta parte" si trebuie in primul rand sa jucam bine,ca castigam meciuri si sa nu asteptam ajutor din alta parte indiferent de ceea ce fac rivalii nostri.O sa intrebati de ce...pentru ca NOI SUNTEM Steaua cea mai buna echipa din Romania si nu ne coboram la nivelul lor de milogi.
In alta ordine de idei,nu se mai da o decizie odata.Ar fi culmea sa amane iar.Ar fi penibil.Daca iar s-ar amana ar insemna clar ca se trage in favoare rapidului si nu ar trebui lungit.Sa se dea jucarea celor 17 minute si gata.Si poate ii si batem ca sa moara de tot.
