FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

Scandalul unora - existenta altora

«12»
cicerone28.03.2008 12:41

Uitati/va acum pe sport.ro...ce tiganie!!!!!!!!!!!!

JDERUL28.03.2008 12:42

@

Ba da isi permite si jjjj avocati,numai ca noi nu suntem parte la proces! Dupa judecarea cazului,daca decizia comisiei ne defavorizeaza vom putea face apel si de-abia atunci vom avea nevoie de avocat.

«12»