28.03.2008 12:41
Uitati/va acum pe sport.ro...ce tiganie!!!!!!!!!!!!
Uitati/va acum pe sport.ro...ce tiganie!!!!!!!!!!!!
@
Ba da isi permite si jjjj avocati,numai ca noi nu suntem parte la proces! Dupa judecarea cazului,daca decizia comisiei ne defavorizeaza vom putea face apel si de-abia atunci vom avea nevoie de avocat.