26.03.2008 21:17
Nu cred ,Dinamo n-are sa invinga CFR-ul,Andone, cunoaste jucatorii de la Dinamo ff. bine, si , daca-i bun antrenor, v-a stii sa pregateasca meciul in asa fel incat macar egal sa scoata !!!!!
Nu cred ,Dinamo n-are sa invinga CFR-ul,Andone, cunoaste jucatorii de la Dinamo ff. bine, si , daca-i bun antrenor, v-a stii sa pregateasca meciul in asa fel incat macar egal sa scoata !!!!!
Anunt: pierdut bricheta zona Giulesti 20 martie 2008 pentru informatzii va rog contactati-ma: s***@*** am nevoie urgent de bricheta ca urmeaza si meciul cu Dinamo...rog seriozitate ...
care are chef de discutii ma gasiti la casuta postala din cadrul acestui forum.
stelist pe viata