FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

Vreau fotbalul inapoi! (2)

«12»
amarel26.03.2008 21:17

Nu cred ,Dinamo n-are sa invinga CFR-ul,Andone, cunoaste jucatorii de la Dinamo ff. bine, si , daca-i bun antrenor, v-a stii sa pregateasca meciul in asa fel incat macar egal sa scoata !!!!!

BnDuRaSeL27.03.2008 07:38

Anunt: pierdut bricheta zona Giulesti 20 martie 2008 pentru informatzii va rog contactati-ma: s***@*** am nevoie urgent de bricheta ca urmeaza si meciul cu Dinamo...rog seriozitate ...

 

 

care are chef de discutii ma gasiti la casuta postala din cadrul acestui forum.

stelist pe viata

«12»