in fine, insa unii dintre cei care au postat acolo au vrut ca plesan sa ajunga la Steaua :twisted:
Normal. Orice panarama de fotbalist, cum e si Plesan, e peste Dinita & co.
Altfel, fara legatura cu topicul, te intreb: mai raman oare Niculescu si Grigorie la Dinamo ? Eu cred ca nu, avand in vedere ca iar ati cumparat "fotbalisti" la kilogram... Cei doi (poate si alti...) se vor duce in Asia sa manance... caini.
