Nesu excelent? Poate uneori, dar aseara nici pe departe. Ati uitat cum am primit gol? Nesu a incercat in urma unui corner sa ridice o minge respinsa inapoi in careul advers si jucatorii de la UTA au scapat pe un contraatac exact pe partea stanga de unde lipsea Nesu. Acesta a revenit in viteza si a reusit doar sa scoata in corner cetrarea atacantului de la UTA. Din corner am luat gol.
Repriza a 2 a, nu mai stiu ce minut...Nesu greseste o pasa de 5 m pe care o trimite direct in piciorul lui Hidisan(parca asa il cheama) care trimite un sut fantastic catre poarta noastra de la 50 m si doar norocul face ca aceasta sa loveasca incheietura barelor. Ce se intampla daca intra in poarta?
Aceste 2 faze enumerate mai sus nu-l indreptatesc pe Nesu sa primeasca acest calificativ, indiferent de prestatia lui din restul meciului...
Sunt curios cu ce adversar vor reusi baietii un joc inchegat si care sa nu ne tina cu sufletul la gura pana in min 94...
