FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

Hagi la Steaua din vara?O stire interesanta.

«12»
veronica15.06.2005 02:45

bravo baieti sunteti cei mai tari si ati dovedit inca o data ca nimeni nu poate concura cu voi.totusi cred ca cel mai potrivit antrenor pentru Steaua ar fi [color:red]LA[/color][color:blue]CA[/color][color:red]TUS[/color].. succes in Liga Campionilor :wink:

«12»