unde s-a ajuns... sa ne fie frica sa nu se arunce din teren de catre spurcati chiar la noi aksa...
daca prind vre-unu ca arunca personal ii rup gatisoru ca la porumbei
off topic( nu va suparati da e prea penala faza)... ce declara Borcea:"Referitor la intreruperea meciului Rapid-Steaua, Borcea crede ca meciul trebuie reluat pe teren. "Normal si de bun simt ar fi ca meciul sa se rejoace de la 0-0 fara spectatori din minutul 73. Daca eram in locul Stelei, rejucam meciul. Cred ca au procedat corect jucatorii de la Steaua si jucatorii lui Dinamo ar fi procedat la fel, pentru securitate. Ce se intampla acolo e inadmisibil. Rapidul ar trebui ca niciodata sa nu primeasca drept de joc pe Giulesti, nu se poate sa fi injurat, scuipat", a tunat Borcea"
doamne auzi din min 73 da de la 0-0:))=))))))), nu vrea din min 76 cu o lovitura de la colt de pe partea dreapta, si noi sa nu avem voie sa respingem decat cu piciorul:))?? cat de penal poti fi?!