sunt de acord cu voi...Gigi nu trebuie sustinut..dar trebe macar respectat pentru kti bani a investit la Steaua...sa nu uitam ca aqm ktiva ani,Paunescu(finantatorul Stelei de atunci) inglobase Steaua in datorii...sa nu uitam ca el a dat echipei un plus d curaj...sa nu uitam ca a transformat Ghencea,dintr-o mlastina,intr-un stadion de Champions League...sh sa nu uitam cu ce prime i motiveaza p jucatori...deci:in opinia mea Gigi trebe macar respectat...
Respecta tu un om care te injura ca fan(toti sunt jigodii, n-au ce cauta pe casa lui Ghencea desi e stadionul MAPN), care insulta simboluri steliste, si care ne face de ras zilnic prin tampeniile debitate
Noi astia cu "o minte de 3 ani" preferam sa nu