FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

Inspirație și ... distracție

«12»
makaan22.03.2008 17:14

Mie cel mai mult mi-a placut declaratia lui Taher de dupa meci:"nu inteles nimic,voi inteles ceva?" :laugh: Asta ai sa zici si dupa ce termina Copos sa te pacaleasca, mai habib...

adynezu22.03.2008 21:31

Sa vedem acum distractie, cand putem sa ne apropiem la 3 puncte de chefere.

blooDhooD23.03.2008 12:34

Pacat ca unii (printre care si eu) au fost amagiti de nesimtitii de jandarmi - ni s-a spus ca celor fara buletin li se vor lua datele la sfarsit, in schimb, cand s-au terminat buletinele, au inceput sa ne impinga sa ne dea afara, iar apoi ne-au dus 10 metri pana pe pod si ne-au zis ca de acolo sa o luam linistiti ca nu ne mai intalnim cu tziganii. Asta cu 5 minute inainte de inceputul meciului, evident pierzand primele minute(35 in cazul meu).

aiaurum23.03.2008 18:11
Cu privire la iesirea prea "grabita" a baietilor nostri ,asi vrea sa fac o remarca - pai daca mai stateau mult se raceau ca nu mai alergau si exista riscul sa faca pneumonie sau alte complicatzii.
«12»