22.03.2008 17:14
Mie cel mai mult mi-a placut declaratia lui Taher de dupa meci:"nu inteles nimic,voi inteles ceva?" :laugh: Asta ai sa zici si dupa ce termina Copos sa te pacaleasca, mai habib...
Mie cel mai mult mi-a placut declaratia lui Taher de dupa meci:"nu inteles nimic,voi inteles ceva?" :laugh: Asta ai sa zici si dupa ce termina Copos sa te pacaleasca, mai habib...
Sa vedem acum distractie, cand putem sa ne apropiem la 3 puncte de chefere.
Pacat ca unii (printre care si eu) au fost amagiti de nesimtitii de jandarmi - ni s-a spus ca celor fara buletin li se vor lua datele la sfarsit, in schimb, cand s-au terminat buletinele, au inceput sa ne impinga sa ne dea afara, iar apoi ne-au dus 10 metri pana pe pod si ne-au zis ca de acolo sa o luam linistiti ca nu ne mai intalnim cu tziganii. Asta cu 5 minute inainte de inceputul meciului, evident pierzand primele minute(35 in cazul meu).