FC Brasov - Steaua Bucuresti 0 - 1 (0 - 1).Gol "Torpinel"Munteanu in min.45.FORZA
Cu efort,cu emotii,cu dorinta de a castiga,Steaua a reusit ceea ce si noua ne era greu sa mai speram.Victorie in fata brasovenilor,puternic stimulati de banii negri ai conducatorilor din Stefan cel Mare.
Greu,dar s-a putut.Steaua a facut penultimul pas spre titlul de camPioana nationala in acest sezon.
MULTUMIM
