FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

Brasov-Steaua

«12»
Virgil28.05.2005 12:43

FC Brasov - Steaua Bucuresti 0 - 1 (0 - 1).Gol "Torpinel"Munteanu in min.45.FORZA

 

Cu efort,cu emotii,cu dorinta de a castiga,Steaua a reusit ceea ce si noua ne era greu sa mai speram.Victorie in fata brasovenilor,puternic stimulati de banii negri ai conducatorilor din Stefan cel Mare.

Greu,dar s-a putut.Steaua a facut penultimul pas spre titlul de camPioana nationala in acest sezon.

MULTUMIM

Alexandru28.05.2005 12:57
nu avem cum sa pierdem este mare blat si asta

mai greu este sa facem blat cu Timisoara

cu brasovu nu avem ce discuta sunt ca si retrogradati

ce spui tu straine ? a fost blat, a ?

Adi28.05.2005 13:10

Cred ca torpila trimisa de Dorinel s-a dus direct botul lui Borcea :twisted: :twisted: :twisted: Se da cu capul de pereti, acum ca simte ca nu-l mai ajuta nici banii negri, nici blaturile.

 

Pentru Borcea : "Sunt lucruri pe care nu le poti cumpara, pentru acestea exista Steaua"

LACATUS728.05.2005 16:25
nu avem cum sa pierdem este mare blat si asta

mai greu este sa facem blat cu Timisoara

cu brasovu nu avem ce discuta sunt ca si retrogradati

ce spui tu straine ? a fost blat, a ?

Cine spune ca meciul de la Bv a fost blat,ori e tampit,ori habar n-are de fotbal!

sorin_77729.05.2005 03:56

Blat a fost la meciul Brasov - Dinamo 2-2 cand Dinamo, condusa cu 2-0, a egalat in extremis. Cred ca la pauza au cam sarit banii din portofelul lui Borcea. Atunci Dinamo trebuia sa piarda si acum noi eram campioni.

Virgil29.05.2005 04:53

Totusi nu . Ne-ar mai fi trebuit un punct avans . :D

sorin_77729.05.2005 12:07

corect, un punct avans...

Un punct care putea sa vina atat de la meciul cu Otelu cat si de la cel cu national.

Zenga era acum pe banca.

 

Sa vina Hagi! Sa faca treaba! In Liga sa ne duca-n graba!

The Flyer29.05.2005 13:10

nu ma asteptam sa se joace pe bune!altfel traiesti un meci corect,ca asta,si altfel un blat,cu bacau!pe Ghencea va fi un vulcan la meciul cu Poli!TITLUL VA FI IN Ghencea,SA CRAPE Borcea SI CIINII SAI!!!

Virgil29.05.2005 13:18
Sa vina Hagi! Sa faca treaba! In Liga sa ne duca-n graba!

Si Borcea sa o ia in laba !

«12»