Cu astia ar fi trebuit sa avem 3-0 in minutul 60. Orice echipa din grupele CL e cu 3 clase peste echipa subpodarilor. Chiar si in preliminariile CL am intalni echipe mult mai valoroase decat amaratii astia. Si cu toate astea in minutul 73 era 1-0 pentru amarati. Nu se poate asa ceva. Nici noi nu avem echipa de CL si nu inteleg de ce dreaq ne dam de ceasu' mortii sa ajungem pe primul loc. Se pare ca mai nou nu mai conteaza ca ne vom face de kkt atat timp cat ne facem in CL. Sa-mi **************. Pana si Slavia Praga ar fi dat minim 10 goluri in cele 3 meciuri daca ar fi jucat cu cfrcluj, urziceanca si rhaped. Noi nu. Echipa joaca sub orice critica, jumatate din lot n-ar avea loc nici la echipa a doua a unui club serios, Lacatus e doar un antrenor bun pentru prima Liga romaneasca dar nu ce i-ar trebui Stelei acum. Cat despre conducere ... poate doar daca Netoiu ar deveni actionar majoritar si Pborcea presedinte ar putea fi mai rau. D' macar aia ar avea scuza ca vor sa ne distruga. Astia de-i avem ce dreaq de scuza au ?
