FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

Habibou va fi cumparat definitiv (GSP)!

«12»
CaTaLiNsm StElIsTu18.03.2008 23:51

D-zeu sa-i ajute sa confirme la Steaua,iar de aici sa se lanseze in fotbalul mare.Respect Habib!

JDERUL19.03.2008 07:52

Sa speram ca nu va fii ,,un foc de paie"si Habib va confirma. In ceea ce priveste achizitionarea lui imediata prin virarea in contul lui Charleroi a milionului de euro,poate fii doar inca o ,,gogoasa" servita de jjjj. N-ar fii pentru prima data! Sau, poate in contractul de imprumut exista vreo clauza care da libertate belgienilor sa mareasca suma ceruta pentru transferul definitiv?

steaua_gloria19.03.2008 12:40

Becali il lauda acum pe Habib si o sa vedeti ce perioada nefasta o sa vina pentru el. Asa s-a intamplat cu Cristea, Neaga..

Kustic19.03.2008 16:28

povestea vieti lui .... bla bla bla !! numa prostii, ma mir cum de nu ai scris ca va fi viitorul Hagi! a dat un gol si o pasa decisiva si gata super jucator!! parca vad ca face ca mendoza de da un gol doua si gata.. ala a dat super goluri in amicale si in campionat .....

strezahuzum19.03.2008 17:24

Iar ridicam in slavi jucatorii dupa un singur meci ? Ma rog, la Becali nu ma astept la mai multe. Atata pricepe el din fotbal, face un jucator un meci bun si gata, asta e cel mai tare jucator din Romania. Parca-l vad si pe Habib asta zburand de la noi cu tinicheaua de coada.

cristian8619.03.2008 17:34

Unele lucruri evolueaza,

bkl NU !

«12»