D-zeu sa-i ajute sa confirme la Steaua,iar de aici sa se lanseze in fotbalul mare.Respect Habib!
D-zeu sa-i ajute sa confirme la Steaua,iar de aici sa se lanseze in fotbalul mare.Respect Habib!
Sa speram ca nu va fii ,,un foc de paie"si Habib va confirma. In ceea ce priveste achizitionarea lui imediata prin virarea in contul lui Charleroi a milionului de euro,poate fii doar inca o ,,gogoasa" servita de jjjj. N-ar fii pentru prima data! Sau, poate in contractul de imprumut exista vreo clauza care da libertate belgienilor sa mareasca suma ceruta pentru transferul definitiv?
Becali il lauda acum pe Habib si o sa vedeti ce perioada nefasta o sa vina pentru el. Asa s-a intamplat cu Cristea, Neaga..
povestea vieti lui .... bla bla bla !! numa prostii, ma mir cum de nu ai scris ca va fi viitorul Hagi! a dat un gol si o pasa decisiva si gata super jucator!! parca vad ca face ca mendoza de da un gol doua si gata.. ala a dat super goluri in amicale si in campionat .....
Iar ridicam in slavi jucatorii dupa un singur meci ? Ma rog, la Becali nu ma astept la mai multe. Atata pricepe el din fotbal, face un jucator un meci bun si gata, asta e cel mai tare jucator din Romania. Parca-l vad si pe Habib asta zburand de la noi cu tinicheaua de coada.
Unele lucruri evolueaza,
bkl NU !