Nu stiu daca s-ar descurca la fel de bine la o echipa mare....
In fond si la urma urmei si Mutu a fost varza cand a jucat la echipa mare, dar la echipe mici joaca foarte bine....
Nu stiu daca s-ar descurca la fel de bine la o echipa mare....
In fond si la urma urmei si Mutu a fost varza cand a jucat la echipa mare, dar la echipe mici joaca foarte bine....
In continuare cred ca Berbatov este cel mai bun jucator. Daca ar reusi transferul la Manchester United, sunt sigur ca ar putea fi urmatorul balon de aur.
Ai vrut sa spui ca e un jucator bun, dar nu cel mai bun.
@Adi Tanas
Am vrut sa spun cel mai bun, nu un jucator bun. E o parere personala.
Daca omul are parerea lui respectati-o !
Berbatov pana acuma a jucat numai la echipe mici sau de mijlocul clasamentului. Si Leverkusen(de la aceea finala de Liga nu au mai reusit nimic), s-a transferat apoi la Totenham, cu care a reusit sa castige Cupa Ligii(nu o vad ca pe o performanta iesita din comun, la o echipa care baga milioane bune in transferui, dar nu reuseste sa urce mai sus de locul 5). Cu Bulgaria nu a jucat la vreun turneu final, unde sa isi poate etala calitatiile. Asa ca un transfer la Manchester, l-ar putea urca pe culmi, sau l-ar putea cobori jos de tot.
Se pare ca Berbatov va semna cu Manchester United. Acum vom vedea daca am avut sau nu dreptate. ![]()
Parerea mea sincera este ca acest bulgar n-are valoare de United!Eu zic sa-ti FACI GRIJI PENTRU IMINENTA PLECARE A LUI Ronaldo...
La ora actuala cred ca F.Torres este cel mai bun jucator ofensiva ![]()
![]()
Messi de departe e cel mai bun. E tanar , are calitati , tot ce are nevoie un jucator pentru performanta.
El Nino Fernando torres idolul meu
si cred ca cel mai bun jucator ofensiv
parearea mea
![]()
![]()
![]()
din punctul meu de vedere cei mai prolifici atacanti sunt Ruud Van Nisterloy si Pipo Inzaghi.Langa ei i-as pune pe Del Piero si Raul.iar din ultima vreme Messi si c.Ronaldo par a fi cei mai buni.o sa vedem peste ceva ani cum se vor descurca.si Ronaldo a fost buna dar a avut ghinion cu accidentarile si uite ce a ajuns,e un 'grasut'.Hai Steaua!!!
vot Messi...e exceptional... ![]()
1.c.Ronaldo;2.torres;3.Mutu ![]()
![]()
In momentul de fata Del Pierro ma uimeste intradevar. Pacat ca nu l-am pus in top . Imi recunosc greseala.
pantelis :biggrin:
care sunt mãããã ãia 6 care au votat cu Mutu ? nu sunteti sãnãtosi mã jur !
Pantelis de la Steaua sau de la Herta Berlin ?
Edinson Cavani si Radamel Falcao in ordinea asta sunt cei mai buni jucatori ofensivi
Radamel Falcao acum, Francesco Totti in trecut.
Radamel Falcao acum, Francesco Totti in trecut.
Foarte bun Falcao, dar mai are de tras pana sa devina cel mai bun. Nu poate fi cel mai bun daca nu e la o echipa de top.