FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

Cel Mai Bun Jucator Ofensiv

«1234»
MoWeed12.07.2008 09:40

Nu stiu daca s-ar descurca la fel de bine la o echipa mare....

In fond si la urma urmei si Mutu a fost varza cand a jucat la echipa mare, dar la echipe mici joaca foarte bine....

Adi Tanas12.07.2008 15:34
In continuare cred ca Berbatov este cel mai bun jucator. Daca ar reusi transferul la Manchester United, sunt sigur ca ar putea fi urmatorul balon de aur.

 

Ai vrut sa spui ca e un jucator bun, dar nu cel mai bun.

 

c.ronaldo1712.07.2008 15:45

@Adi Tanas

 

Am vrut sa spun cel mai bun, nu un jucator bun. E o parere personala.

steaua_gloria12.07.2008 15:52

Daca omul are parerea lui respectati-o !

cristi_mold12.07.2008 20:38

Berbatov pana acuma a jucat numai la echipe mici sau de mijlocul clasamentului. Si Leverkusen(de la aceea finala de Liga nu au mai reusit nimic), s-a transferat apoi la Totenham, cu care a reusit sa castige Cupa Ligii(nu o vad ca pe o performanta iesita din comun, la o echipa care baga milioane bune in transferui, dar nu reuseste sa urce mai sus de locul 5). Cu Bulgaria nu a jucat la vreun turneu final, unde sa isi poate etala calitatiile. Asa ca un transfer la Manchester, l-ar putea urca pe culmi, sau l-ar putea cobori jos de tot.

c.ronaldo1714.07.2008 08:19

Se pare ca Berbatov va semna cu Manchester United. Acum vom vedea daca am avut sau nu dreptate. :)

DelPiero1014.07.2008 09:34

Parerea mea sincera este ca acest bulgar n-are valoare de United!Eu zic sa-ti FACI GRIJI PENTRU IMINENTA PLECARE A LUI Ronaldo...

K05m1n16.07.2008 00:43

La ora actuala cred ca F.Torres este cel mai bun jucator ofensiva :)fularultras

metzzz16.07.2008 13:24

Messi de departe e cel mai bun. E tanar , are calitati , tot ce are nevoie un jucator pentru performanta.

Fc Alin08.08.2008 07:38

El Nino Fernando torres idolul meu

si cred ca cel mai bun jucator ofensiv

parearea mea

:yes::yes::yes:

c.ronaldo1701.11.2008 12:36

DelPiero, MoWeed & restu`

 

Cum e cu Berbatov acum? :)Va place? :P

Ic3MaN01.11.2008 12:46

din punctul meu de vedere cei mai prolifici atacanti sunt Ruud Van Nisterloy si Pipo Inzaghi.Langa ei i-as pune pe Del Piero si Raul.iar din ultima vreme Messi si c.Ronaldo par a fi cei mai buni.o sa vedem peste ceva ani cum se vor descurca.si Ronaldo a fost buna dar a avut ghinion cu accidentarile si uite ce a ajuns,e un 'grasut'.Hai Steaua!!!

andrey_ptm_steaua01.11.2008 12:46

vot Messi...e exceptional... :steag_cruce_invers:

stelist cu acte un regula11.11.2008 17:51

1.c.Ronaldo;2.torres;3.Mutu :steag_cruce_invers::hai_steaua:

steaua_gloria11.11.2008 18:03

In momentul de fata Del Pierro ma uimeste intradevar. Pacat ca nu l-am pus in top . Imi recunosc greseala.

Guardian11.11.2008 18:07

pantelis :biggrin:

care sunt mãããã ãia 6 care au votat cu Mutu ? nu sunteti sãnãtosi mã jur !

steaua_gloria11.11.2008 18:16

Pantelis de la Steaua sau de la Herta Berlin ?

cheloo9817.08.2012 12:59

Edinson Cavani si Radamel Falcao in ordinea asta sunt cei mai buni jucatori ofensivi

Kiminho09.09.2012 17:01

Radamel Falcao acum, Francesco Totti in trecut.

alexafa17.09.2012 14:24
Radamel Falcao acum, Francesco Totti in trecut.

 

Foarte bun Falcao, dar mai are de tras pana sa devina cel mai bun. Nu poate fi cel mai bun daca nu e la o echipa de top.

«1234»