Acum am apucat si eu pe forum!pai intradevar Totti nu este ce era sezonul trecut!eu urmaresc toate meciurile Romei si stiu cum joaca marele Totti cum vrei tu sa ii spui(probabil din invidie).In fine vorbeai de meciul cu Real Madrid, nu stiu cum sa iti spun dar Totti atunci cand nu marcheaza face ceva pentru echipa cum ar fi fenomenala pasa data la meciul cu real de pe olimpico la golul lui Mancini care a adus si victoria Romei.
Tin sa cred ca Totti nu e in forma dar si asa iesit din forma are vreo 13 goluri in campionat!dar mai vorbim noi mai incolo!cat despre del piero...a dat golul victoriei in meciul direct cu Roma dintr-o extraordinara lov libera si am mai dat el cateva goluri sezonul asta dar totusi niciodata nu a avut imaginatia si intuitia lui Totti.Am urmarit si derbyul cu lazio si am vazut niste pase de a lui Totti care incantau publicul.Pacat ca au pierdut meciul...dar asta e :smile:
:biggrin: De cate ori l-ai vazut tu pe Del Piero jucand?N-are imaginatie saracu',dar a inventat goluri senzationale(si Totti e bun aici,sigur,nu zic nu)!Oricum,Totti e mai tanar,e normal sa aiba ceva mai multa vana acum,dar sa-ti zic eu ceva!Totti nu a avut niciodata flerul si mai ales,caracterul lui Del Piero!El a tras Juve dupa el,indiferent ca la Juve au fost super-jucatori precum Zidane,Deschamps sau Ibrahimovic...oricum,Alex e poate cel mai iubit jucator din istoria lui Juve si e si cel mai bun marcator,ceea ce spune multe,nu? :tongue:
P.S.Singurul lucru la care e mai bun Totti ca DP este lovitul jucatorilor adversi...