FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

Magazinul Virtual!

«12»
razvan_stelist200719.04.2008 18:41

e o tampenie :wall: am dat sa-mi faca cont la o zi dupa ce sa inagurat si nici azi(19 aprilie)nu am primit comfirmarea.

cRiss4Steaua19.04.2008 19:39

si eu ..

Bodanel19.04.2008 20:16

La mine a venit in 5 minute. Trimite-ti un mail la adminul site-ului.

axl19.04.2008 21:06

La mine n-a venit nici acum in schimb comanda pe care am facut-o, fara sa primesc mail de confirmare pentru inscriere, a venit in 2 zile. Deci incercati sa va logati si fara sa primiti mail-ul de confirmare, la mine a mers.

MoWeed19.04.2008 21:15

Exact asa am patit si eu. Nu am primit mail de confirmare dar daca incerc sa ma loghez cu userul si parola care am trecut-o la inscriere, imi merge!

fanel2921.04.2008 21:30

as dori sa cumpar un tricou cu Steaua,marime de bebelus....!!!!!

Joga Bonito21.04.2008 21:59

sunt de calitate tricourile? ca intentionez sa-mi achizitionez unul...

MALDINI_STEAUA26.04.2008 22:17

Depinde de care tricou.Eu am si Nike am si model simplu ...dala facut in Romania , cu Rafo pe piept :D Cel Nike e superb , plus ca acuma e pomana 100 RON , eu l-am luat cu 170 cand au aparut prima data :D.Si cele la 50,60 RON sun ok , dar nu sunt super materiale...iti recomand unul Nike :D

androsteaua28.04.2008 08:01

am si eu o intrebare! stie cineva unde gasesc si eu tricou cu Steaua replica de joc(cu numar,nume si sponsor-citifinacial)-se vinde asa ceva? peste tot am vazut fara numar si nume pe spate-doar cu stema si semnul nike. stie cineva ceva?

Tudor_BOSS28.04.2008 09:22
am si eu o intrebare! stie cineva unde gasesc si eu tricou cu Steaua replica de joc(cu numar,nume si sponsor-citifinacial)-se vinde asa ceva? peste tot am vazut fara numar si nume pe spate-doar cu stema si semnul nike. stie cineva ceva?

Nu cred ca gasesti,dar la magazinul oficial din Ghencea poti sa iei tricou fara sponsor si sa-ti scri ,tot la magazin ,numarul si numele. :beer2:

littlefox04.05.2008 10:01

Salut! Am o intrebare. Am comandat de pe site-ul magazinului Steaua http://magazin.steauafc.com/ro/lei/ si nu stiu cum sa ridic comanda. Inca nu am primit nimic in posta. Apropo, la ce oficiu trebuie sa merg? Cumva Posta Romana? Daca ma puteti lamuri v-as fi recunoscator.

carminastan04.05.2008 10:04

Din cate stiu eu, ei livreaza printr-un serviciu de curierat, deci ar trebui sa vina acasa (eventual sa te sune). Si dupa cum scriu si ei pe site, comenzile facute acum in perioada sarbatorilor + 1 mai, au o intarziere.

axl04.05.2008 11:07
Salut! Am o intrebare. Am comandat de pe site-ul magazinului Steaua http://magazin.steauafc.com/ro/lei/ si nu stiu cum sa ridic comanda. Inca nu am primit nimic in posta. Apropo, la ce oficiu trebuie sa merg? Cumva Posta Romana? Daca ma puteti lamuri v-as fi recunoscator.

Comanda este livrata acasa. Daca esti din provincie mai asteapta cateva zile. Ai primit confirmarea platii?

littlefox04.05.2008 11:52
Comanda este livrata acasa. Daca esti din provincie mai asteapta cateva zile. Ai primit confirmarea platii?

Am primit numai un e-mail atunci cand am dat comanda in 30 luna trecuta, o chitanta de plata.

Raduccio24.09.2008 09:26

Stie cineva de unde pot sa fac si eu rost de un tricou ca acesta ? La magazinu' online au o gramada de tricouri dar nu asta...

pedriel879.jpg

carminastan24.09.2008 09:44

Am impresia ca l-am vazut in magazinele nike.

«12»