FC Steaua Arhiva Forum
Arhiva forumului FC Steaua — conservata in regim doar-citire. Postarea a fost dezactivata. Inapoi la site

Magazinul Virtual!

«12»
MicrO_IcE_SteauA17.03.2008 13:28

Din cate stiu era vb sa se deschida pe 17 martie 2008....si din cate vad eu in calendar azi e 17 martie 2008. Stie cineva dc e tot o simpla imagine postata? /:) :| sau stie cineva cand se deschide cu adevarat?

novac17.03.2008 15:22

Joi o sa fie deschis ... sigur! Nu se stie in care luna dar ...

mai bine intreaba pe saitul clubului(steuafc.ro) ... "garantat" o persoana amabila si draguta va binevoii sa-ti dea toate detaliile.

Cry.Baby717.03.2008 16:17

de pe site-ul oficial nimeni nu va raspunde eu am trimis zeci de mailuri in legatura cu revista si multe altele si nimic

dr.adrian917.03.2008 16:50

pai nu raspunde nimeni pentru ca Becali nu stie scrie. in biblioteca lui nu sunt numa 2 carti. dintre care una inca nu e colorata pana la sfarsit.

1on17.03.2008 18:23

3 cãrți. Ai uitat de aia a lu' Paulo Coelho. Plus pachetul folosit în jocurile cu Pițurcã.

 

Later edit:

ACUMA AM INTRAT ªI S-A DESCHIS.

axl18.03.2008 21:21

Am intrat si eu, am plasat o comanda, sunt curios in cat timp livreaza. E dubios ca azi (fie, ieri) s-a deschis si deja nu mai au anumite produse in stoc. Au avut si s-au epuizat sau n-au avut deloc?

Oricum, simpatica esarfa cu Lacatus si cureaua.

arabu19.03.2008 16:03

am incercat sa intru in magazin dar nu se intampla nimic nu am reusit :unsure: nu se poate intra de azi?

flo220319.03.2008 16:04

cred ca are perioade de blocaj, ca si la mine a mers cu hopuri

**alex**19.03.2008 20:26
Am intrat si eu, am plasat o comanda, sunt curios in cat timp livreaza.

 

La conferinta de presa au spus maxim 24 de ore in tara, 72 de ore in strainatate. M-as mira sa fie asa.

axl19.03.2008 20:29

Pai asta ar insemna sa ajunga peste o ora si ceva. Rahat, am dat adresa parintilor mei, ii vor trezi din somn!!!

**alex**19.03.2008 20:39

Asta in caz ca nu vor fi captivati de emisiunea lui Dan Diaconescu si vor sta pana dimineata.

axl19.03.2008 20:41

Oricum, e tare magazinul asta, sunt curios daca numai la mine apare chestia urmatoare:

Lost connection to MySQL server at 'reading initial communication packet', system error: 104

**alex**19.03.2008 20:48

Mie imi zice : Can't connect to local MySQL server through socket '/var/lib/mysql/mysql.sock' (111)

bodanelu19.03.2008 21:24

eu unul inca nu ma risc sa-mi dau datele cardului pe magazinul virtual. mai astept sa-l puna mai bine la punct. Si ma refer la partea de securitate.

puyol19.03.2008 21:38

eu de ieri dimineata am completat aia sa fiu utilizator si pana astazi nu mi.a venit mailul de confirmare

 

si tot am cautat,de unde anume a facut ala comanda de tricoul lui habibou ?

axl22.03.2008 17:22

M-au sunat ai mei sa-mi spuna ca mi-a venit comanda. Asa ca ma duc s-o iau, cica ticaie ceva desi eu n-am comandat nici-un mecanism complex cu rotite.

cRiss4Steaua22.03.2008 17:38

Nu mi`au validat astia contu de 3 zile..

axl22.03.2008 19:58

Bun, s-o luam in ordine.

Comanda a sosit acum 2 zile deci jos palaria vis-a-vis de termenul de livrare. Produsele erau inchise intr-o cutie de pantofi nike, lipita vajnic cu scotch din abundenta, deci arata ca vai de mama lui.

Cureaua e de la stuff&things, ceea ce e bine, in schimb scrisul pare destul de fragil, in mare sunt multumit si entuziasmat de ea. Esarfa cu Marius Lacatus este destul de frumoasa, dubla, in schimb materialul este destul de naspa. Fanionul cu CL este neasteptat de mare. Mousepad-ul este neasteptat de mic, intamplarea face ca eu chiar aveam nevoie de un mousepad neasteptat de mic. Brelocurile sunt frumoase, bine realizate dpdv calitativ. Bricheta este o mare teapa, dar la ce puteam sa ma astept la pretul asta? Insigna este superba, old school.

In mare, multumit.

**alex**22.03.2008 21:20

De bricheta poti scapa usor. :laugh:

axl22.03.2008 21:26

Nu cred, ca are emblema Stelei pe ea.

yo_marius22.03.2008 21:43

bricheta era printre singurele produse care m-ar fi atras...

novac22.03.2008 23:02
Insigna este superba, old school.

In mare, multumit.

Te cred si eu, acum esti tru rau de tot! O poza se poate pentru astia mai defavorizatii ... care nu au bani sa-si comande una originala?

razvan_stelist200723.03.2008 20:15
Oricum, e tare magazinul asta, sunt curios daca numai la mine apare chestia urmatoare:

Lost connection to MySQL server at 'reading initial communication packet', system error: 104

nop...si mie mi-a aparut.crd ca apare atunci cand e prea ocupat siteu

Baros'08.04.2008 19:58

as avea si eu o intrebare in legatua cu revista...pe diferite siteuri scire ca apare odata la o luna...dar nu cred...d unde pot sa fac si eu rost de numerele:27,28,29...va rog ajutati-ma...v-as fi recunoscator...(Forza Steaua) :steagcruce:

Cry.Baby708.04.2008 20:53
as avea si eu o intrebare in legatua cu revista...pe diferite siteuri scire ca apare odata la o luna...dar nu cred...d unde pot sa fac si eu rost de numerele:27,28,29...va rog ajutati-ma...v-as fi recunoscator...(Forza Steaua) :steagcruce:

 

 

Dl. Alin care gestioneaza revista Suporter Steaua poate fi contactat telefonic la nr: ****.***.*** te poate ajuta cu numerele care iti lipsesc.

:steagcruce:

 

 

Datele private (cum sunt numerele de telefon) se trimit EXCLUSIV prin PM.

 

Editat de Moderatori

«12»