....ok baietzii...spuneti`mi site`uri sau mai stiu eu ce...ca sa vad si eu meciu..plss
http://www.plztv.com/forums/general-TV-cha...tena1-romanian/
descarcati sopcast
sau pe
gsp.ro
iti faci un cont si vezi meciu live
....ok baietzii...spuneti`mi site`uri sau mai stiu eu ce...ca sa vad si eu meciu..plss
http://www.plztv.com/forums/general-TV-cha...tena1-romanian/
descarcati sopcast
sau pe
gsp.ro
iti faci un cont si vezi meciu live
....ok baietzii...spuneti`mi site`uri sau mai stiu eu ce...ca sa vad si eu meciu..plss
Pe net, mie imi merge f bine site-ul asta: http://www.webtv.3x.ro/
La posturi romanesti vei gasi si Kanal D. La mine merge excelent. SUCCES!
o sa le incerc pe amandoua...va multumesc...
pe gsp mere impecabil, pana acum 1 luna nu mai intram p site-ul la astia , ma enervau la culme ... da de cand transmit toate meciurile lvie ....jos palaria
@narcis_n
da, in principiu ai voie cu camera video, acum depinde f mult si de cine dai la intrarea in stadion pt ca sunt unii care nu te lasa sau fac figuri pt ca asa vor muschii lor.
cel mai sigur ia-ti un aparat foto digital si filmezi cu el
campionatul s-a relansat din momentul in care am batut CFR-ul. acum nu facem decat sa ne apropiem de obiectivul stabilit. am incredere in baieti si astept un joc frumos asta seara.succes baieti.. 3-1 spre24
A facut egal si rapidul. O victorie e vitala acum. Hai baieti !
merge pe plztv.com ala...doamne...intrai de acum pe knal d si nu mai umblu la el pana cand incepe meciu.
....il las deschis pana atunci..
...hai baietzii..spre 24
Am si io intrebare legate de bilete.
Am rezervat un voucher din ala de pe bilet.ro.
Sunt deschise casele pana la incepera meciuluik nu????????
tre sa invingem pentru a lua avantaj fata de rAPID si Timisoara si pentru a ne apropia de CFR
Interesanta etapa. Mai toti inamicii s-au cam impiedicat. chefere, FC maidanezul si bronzatii de sub pod au obtinut cate un punct, cu marele aport din partea arbitrilor. Ne bucuram pentru insuccesele lor, dar sper sa ne bucuram mai tare la finalul meciului nostru din aceasta seara. Chiar trebuie sa ne revansam pentru cele doua insuccese din toamna.
Forza Laca ! Forza baietii !
Desigur, nu pot sa nu ma gandesc la urmatorul scenariu:
locul 1: Steaua
locul 2: CFR
turul III Liverpool - CFR (6-0 2-0)
Si iar ramanem singura echipa care a ajuns in Champions League! steagro
Mai ramane sa castigi la loto,sa te insori si sa ai multi copii,alaturi de care sa traiti fericiti pana la adanci batraneti... :biggrin:
Redevenind seriosi,cred ca meciul va fi greu doar daca ni-l facem noi greu...Daca vom juca ca in meciul cu Cluj,sau ca la Iasi(dar sa nu ratam atata)nu avem cum sa nu castigam.Abia apoi ne putem gandi la meciul din tiganie.
Mai ramane sa castigi la loto,sa te insori si sa ai multi copii,alaturi de care sa traiti fericiti pana la adanci batraneti... :biggrin:Redevenind seriosi,cred ca meciul va fi greu doar daca ni-l facem noi greu...Daca vom juca ca in meciul cu Cluj,sau ca la Iasi(dar sa nu ratam atata)nu avem cum sa nu castigam.Abia apoi ne putem gandi la meciul din tiganie.
Si sa-si ia o nevasta orfana,muta si gospodina...si devreme acasa
Jucam DIN NOU cu doi inchizatori...eternii si fascinantii Ov. Petre si Lovin.
Incredibil!